فهرست
وحید امیری: بیرانوند برای پرسپولیسی شدنم دست از سرم برنمی‌دارد
وحید امیری: بیرانوند برای پرسپولیسی شدنم دست از سرم برنمی‌دارد

وحید امیری: بیرانوند برای پرسپولیسی شدنم دست از سرم برنمی‌دارد

آی اسپورت- انتقال وحید امیری به یکی از دو تیم سرخابی ایتخت می‌تواند یکی از بزرگ‌ترین انتقال‌ها در این فصل باشد. امیری ملی‌پوش از هر دو باشگاه پیشنهادهایی دارد اما هنور جوابی نداده‌است. صحبت‌های جدید امیری در گفت‌گو با تسنیم را می‌خوانید:

**بعد از اتمام لیگ راهی خرم‌آباد شدم و در این مدت با هیچ باشگاهی مذاکره نکرده‌ام. فردا هم قرار است برای حضور در اردوی تیم ملی راهی تهران شوم. از مدیربرنامه‌هایم خواسته‌ام فعلا با هیچ باشگاه ایرانی مذاکره نکند تا اینکه تکلیف پیوستنم به تیم‌های خارجی مشخص شود. در این مورد تلاش‌هایی انجام شده و در یکی دو هفته آینده همه چیز مشخص خواهد شد.
**برای انتخاب تیم جدیدم مسائلی را در نظر می‌گیرم چرا که بحث آینده فوتبالم و زندگی شخصی‌ام است. هر فردی در زندگی حود هدف‌هایی دارد و در راستای این اهداف خود تصمیم می‌گیرد و من هم سعی می‌کنم تصمیمی بگیرم که از آن سود ببرم. برای من بازی کردن در هر یک از این دو تیم افتخار است. از این جهت که پرسپولیس و استقلال تیم‌های پرطرفداری هستند و به نوعی می‌توان گفت از لحاظ محبوبیت در جمع بهترین تیم‌های دنیا قرار دارند. هر بازیکنی دوست دارد در هر یک از این دو تیم بازی کند و من هم از این قاعده مستثنی نیستم. بازیکنانی بودند که به خاطر بازی در پرسپولیس و استقلال تا سال‌های سال در اذهان عمومی باقی مانده‌اند. قطعا این طور نیست که من دوست نداشته باشم در پرسپولیس یا استقلال بازی کنم اما تلاش می‌کنم بهترین تصمیم را برای آینده‌ام بگیرم.

**من پیراهن هر باشگاهی را بر تن کنم با تمام وجودم برای آن باشگاه بازی می‌کنم. فکر کنم این موضوع را در باشگاه نفت که طرفداری هم نداشت ثابت کردم. در فوتبال حرفه‌ای طرفدار کدام تیم بودن ملاک نیست بلکه مهم این است هر بازیکنی برای هر باشگاهی بازی می‌کند به پیراهنی که برتن دارد تعصب داشته باشد و در زمین مسابقه با تمام وجودش بازی کند.

** اعتقاد برانکو به من برای من بسیار ارزشمند است و افتخار می‌کنم مربی بزرگی مثل برانکو فوتبال مرا قبول دارد. برای برانکو احترام زیادی قائلم و اعتقادم این است که کار کردن با مربیان بزرگی  مانند کی‌روش و برانکو تاثیر زیادی در پیشرفت یک فوتبالیست دارد و من این تاثیر را در کار کردن با کی‌روش احساس کردم. امیدوارم روزی بتوانم محبت برانکو را جبران کنم.

** اگر پیشنهادهای مالی داخلی و خارجی یکسان باشند مطمئنا در این شرایط ترجیح می‌دهم در ایران به فوتبال خود ادامه دهم. باید تصمیمی بگیرم که به نفع خودم و خانواده‌ام باشد. مسلما تا یکی دو هفته آینده تیم جدید خود را معرفی خواهم کرد.

**هواداران پرسپولیس به من لطف دارند. در این چند روز حتی در خرم‌آباد هم که به بیرون می‌روم هواداران پرسپولیس، هم بابت گلی که به این تیم در بازی با نفت زدم گلایه می‌کنند و هم علاقه زیادی دارند که به تیم محبوبشان بروم. البته استقلالی‌ها هم این خواسته را از من دارند. بیرانوند در این چند روزه که با پرسپولیس قرارداد بسته مدام به من می‌گوید که با او همبازی شوم و دست از سرم برنمی‌دارد. از امروز هم قرار است در اردوی تیم ملی با بیرانوند هم اتاق شوم که خدا به خیر کند!


به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2016-05-21 23:42:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر