فهرست

سوژه روز: منت 700 میلیونی آقای گل

آی اسپورت - پنجشنبه گذشته وکیل طارمی احتمالا با انگیزه اثبات وفاداری او به پرسپولیس، اسناد مربوط به پیشنهاد القادسیه کویت به مبلغ 450هزار دلار را که یک سال پیش در چنین روزهایی دریافت شده بود، به انتشار رساند.
اگر خاطرتان باشد این خبر را برایتان منتشر کردیم و نوشتیم که طارمی بنا به ادعای مدیر برنامه هایش، پارسال تنها 70 میلیون تومان از پرسپولیس گرفته. ادعایی که انگار چندان درست نیست.
جام نیوز با اشاره به رقم پیشنهادی القادسیه به طارمی که معادل 1.5 میلیارد تومان است درباره انتشار قرارداد باشگاه کویتی به آقای گل لیگ برتر نوشته: مطابق اسناد موجود در سایت سازمان لیگ، طارمی برای لیگ پانزدهم مبلغ 800میلیون تومان از پرسپولیس دستمزد گرفته است. به این ترتیب شاید طارمی می‌توانست با حضور در القادسیه، حدود 700میلیون تومان بیشتر پول در بیاورد. اما آیا واقعا عبور از چنین رقمی، می‌تواند یک بهانه خوب برای منت گذاشتن بر سر هواداران باشد؟
فراموش نکنیم در صورت انتقال به لیگ سطح پایین کویت، احتمال بسیار زیادی وجود داشت که طارمی پیراهن تیم ملی را از دست بدهد. به علاوه شرایط آب و هوایی آن کشور و دوری از خانواده هم از دیگر پیامدهای پیوستن به القادسیه بود. ضمن اینکه معلوم نیست بازیکنی که یک سال در چنین سطحی بازی می‌کند، بعد از پایان قراردادش چه فرمی پیدا می‌کند.
حتی اگر همه این موارد را هم نادیده بگیریم، مسلما در رابطه طارمی- پرسپولیس، این مهاجم بوشهری است که هنوز بدهکار و مدیون محسوب می‌شود. در اتفاقی بسیار کم‌نظیر در فوتبال ایران، طارمی مستقیما از لیگ یک به پرسپولیس آمد و ظرف سه هفته با اعتماد مربیان این تیم فیکس شد. دو سال پیش درست در چنین روزهایی، فقط دوستان و بچه‌محل‌های طارمی او را می‌شناختند، اما حالا شرایط عوض شده و این تغییر بزرگ را در زندگی آقای گل، «پرسپولیس» به وجود آورده است. با این اوصاف آیا واقعا جایی برای منت گذشتن باقی می‌ماند؟کد خبر: 9408
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-22 08:53:26
نظر دهید

۳ نظر
-
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۱۰
70 میلیون و پیشنهاد القادسیه برا نیم فصل دوم لیگ چهاردهم بود
آرش
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۴۴
بله، جایی برای منت گذاشتن میماند، در لیگی که خیلی از بازیکنا وسط لیگ به هر دلیل ول میکنن و میرن لیگهای کشورهای عربی، ماندن و گذشتن از ٧٠٠ میلیون جای منت هم داره، شما هم لازم نکرده بازیکنها رو رودر روی طرفدارا قرار بدی .
به این میگن شیطنتهای خبری دوست عزیز
-
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۲۲
می شه دست از سر طارمی و پرسپولیس بردارین؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر