فهرست
گزارش ویژه: تردیدهای رضاییان برای لژیونری/ به خاطر پدرش در پرسپولیس می‌ماند؟
گزارش ویژه: تردیدهای رضاییان برای لژیونری/ به خاطر پدرش در پرسپولیس می‌ماند؟

گزارش ویژه: تردیدهای رضاییان برای لژیونری/ به خاطر پدرش در پرسپولیس می‌ماند؟

آی اسپورت - رامین رضاییان یکی از مهره های کلیدی پرسپولیس در فصل موفق قرمزها بود. او مثل سایر ستاره های تیم برانکو، بعد از پایان فصل به فکر جدایی از این تیم افتاده و می خواهد فصل آینده را در یک لیگ خارجی پشت سر بگذارد. در مورد مدافع ملی پوش پرسپولیس این خبر مطرح شده  که او هم مشتری اروپایی دارد هم عربی و نمی داند که به کدام یک از پیشنهاداتش جواب مثبت دهد.
جالب اینکه رامین برای انتخاب مسیر آینده اش تردید بزرگی دارد. او اگر بخواهد به تیم قطری مورد نظرش برود (رضاییان مدعی شده بود که امکان ندارد به لیگهای عربی برود) آن وقت در صورت ناکامی راهی برای بازگشت به پرسپولیس نخواهد داشت و سرنوشتی مشابه سید جلال و محمد نوری پیدا خواهد کرد.
داستان اروپا، اما فرق دارد. گفته می شود یک تیم از بوندس لیگای 2 به دنبال مدافع ملی پوش پرسپولیس است که رضاییان از رفتن به این تیم  می ترسد. علت این موضوع را سایت رادنیوز اینگونه توضیح داده:  دلیل واهمه رضائیان هم عدم موفقیت احسان حاج صفی درتیم اف اس وی فرانکفورت و بوندس لیگا یک آلمان است. ستاره سابق سپاهان اصفهان به قدری عملکرد ضعیفی در بوندس لیگا یک به جای گذاشت که بازیکن 203 این رقابت ها شد! 
برهمین اساس نزدیکان رامین رضائیان به ویژه پدرش که یک پرسپولیسی متعصب است ازاو خواسته اند که یک فصل دیگرهم دراین تیم بماند و بعد به اروپا برود.کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-22 11:43:15
نظر دهید
۱ نظر
-
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۴۶
احمقه اگه این پرسپولیسو ول کنه و بره آلمان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر