فهرست
تکذیب چند باره خبر دعوت رحمتی به تیم ملی
تکذیب چند باره خبر دعوت رحمتی به تیم ملی

تکذیب چند باره خبر دعوت رحمتی به تیم ملی

آی اسپورت – دو سیو عالی سید مهدی رحمتی در دیدار استقلال با فولاد کافی بود تا مطبوعاتی ها دوباره پرونده بازگشتش به تیم ملی را کلید بزنند. تا جایی که امروز روزنامه نود ؛پاسپورت رحمتی به فدراسیون تحویل شد؛ را به عنوان تیتر یک خود انتخاب کرد.

رحمتی که بهمن ماه سال ۹۱ با اشتباهی به نام خداحافظی موقت از تیم ملی خط خورد ، با وجود همه تلاشها حتی کوره راهی برای بازگشت به تیم ملی پیدا نکرده است. سرمربی تیم ملی ایران کارلوس کی روش فردی اصولگرا و البته لج باز است که ظاهرا پرونده گلر شماره یک استقلال را برای همیشه در ذهنش بسته است.

این در حالی است که رحمتی بعد از یکسال نسبتا ضعیف در ۲ بازی آخر استقلال نمایش فوق العاده ای از خود نشان داده است. با توجه به نیمکت نشینی رحمان احمدی در سپاهان و نمایش های نه چندان مطمین سایرین، خیلی ها عقیده دارند رحمتی حداقل لیاقت دعوت به اردوی تیم ملی را دارد.

کارلوس کی روش روز جمعه بعد از اتمام مسابقات لیگ ۳۶ بازیکن را به تیم ملی دعوت خواهد کرد و کسی نمی داند آیا مهدی رحمتی جزو این فهرست خواهد بود یا نه؟

فعلا در واکنش به این خبر حمید بابازاده مربی دروازه بانان استقلال و سخنگوی غیر رسمی رحمتی گفته خبر تحویل پاسپورت دروازه بان استقلال به فدراسیون صحت ندارد.

بازیکنان دعوت شده به اردو در روز ۵ فروردین به سفارت اتریش رفته بودند تا فرم دریافت ویزا را پر کنند. از استقلال محمد قاضی دعوت شده جدید تیم ملی است.

     
آی اسپورت
2014-04-09 16:22:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر