فهرست
مانع استقلال برای جدایی مظلومی: غرامت یک میلیاردی
مانع استقلال برای جدایی مظلومی: غرامت یک میلیاردی

مانع استقلال برای جدایی مظلومی: غرامت یک میلیاردی

آی اسپورت - سوم شدن در لیگ، تصمیم استقلالی‌ها برای اخراج مظلومی را قطعی کرده اما سرمربی فعلی استقلال، قصد جدایی ندارد و می‌خواهد به قراردادش پایبند بماند. در صورتی که مظلومی حاضر به استعفا نشود، باشگاه برای اخراج او باید قرارداد سال آینده را تمام و کمال بپردازد. قرارداد این فصل مظلومی با استقلال، 700 میلیون تومان بود و این عدد در فصل آینده نزدیک به یک میلیارد تومان می‌شود.

استقلال برای استخدام منصوریان، باید حداقل همین مبلغ را به او بدهد و قرارداد کرانچار و استیماچ از این هم بیشتر است. فعلا مسئولان باشگاه، منتظر پایان جام حذفی و رسیدن پیشنهاد دیگر باشگاه‌ها به مظلومی هستند تا بتوانند با توافقی دو طرفه قرارداد او را فسخ کنند. در صورتی که هیچ تیمی در فصل آینده مظلومی را نخواهد و او هم تحت هیچ شرایطی حاضر به استعفا و جدایی توافقی نباشد، پروسه تغییرات روی نیمکت استقلال به مشکل می‌خورد.

فصل پیش هم استقلال با استیماچ توافق کرده بود اما تفاوت رقم قرارداد او با مربیان ایرانی، باعث شد مظلومی جای این مربی کروات روی نیمکت آبی‌ها بنشیند. حالا علاوه بر رقم قرارداد استیماچ و کرانچار، قرارداد سال آینده مظلومی مانع بزرگتر مسئولان باشگاه برای استخدام یک مربی خارجی برای فصل آینده است.کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-22 15:36:15
نظر دهید

۳ نظر
-
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۴۳
مظلومی یک میلیارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خخخخخخخخخخخخ. سر انگشتی که حساب کنی یعنی هر گل پرسپولیس 250 میلیون می ارزیده.
-
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۳۴
آخ جون!
مجید
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۳۷
چقدرش سهم پورحیدریه؟یک میلیارد به مظلومی!!!!!خاک برسر مدیران استقلال کنم!!!!برای همین بود این عوام فریب سال گذشته میگفت حاضرم مستخدم استقلال بشم!!!!!یک میلیادر به مظلومی!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر