فهرست
کی روش، گلر سوم ملوان را به تیم ملی دعوت کرد/ ببخشید شما؟
کی روش، گلر سوم ملوان را به تیم ملی دعوت کرد/ ببخشید شما؟

کی روش، گلر سوم ملوان را به تیم ملی دعوت کرد/ ببخشید شما؟

آی اسپورت- تمرین امروز تیم ملی یک مهمان ویژه دارد؛ نیما میرزازاد. دروازه بان سوم ملوان که بعد از رفتن پاشنکو و مصدومیت حسینی درون دروازه این تیم ایستاد و با دو نمایش ویژه در جشن سقوط انزلی چی ها شرکت داشت.
میرزازاد در دو بازی آخر ملوان در لیگ برتر برابر صبا و سیاه جامگان درون دروازه تیمش ایستاد و با خوردن 3 گل در 180 دقیقه نقش ویژه ای در سقوط این تیم داشت. هنوز کسی نمی داند کی روش چطور او را به تیم ملی دعوت کرده درحالیکه میرزازاد حتی در اردوهای تیم امید هم حضور نداشته است. جالب اینکه 5شنبه شب یکی از مسئولان تیم ملی (احتمالا افشین پیروانی) در تماسی با مدیران ملوان از آنها خواسته خبر دعوت شدن میرزازاد را به او بدهند. این دروازه بان در اردوی قبلی تیم ملی هم حضور داشته و مشخص نیست کی روش از او چه دیده که اینطور هواخواهش شده است. میرزازاد حالا تنها بازیکنی است که جایی در لیگ برتر ندارد ولی در تیم ملی هست. این گلر 19 ساله بعد از پایان لیگ برتر در اردوی تیم ملی جوانان حاضر شده بود.
اینکه امیرحسین پیروانی، سرمربی تیم ملی جوانان است و برادرش، افشین پیروانی هم مدیر تیم ملی بزرگسالان می تواند «سرنخ» اصلی حضور میرزازاد در اردوی قبلی و فعلی تیم ملی بزرگسالان باشد.
  ۷  
آی اسپورت
2016-05-22 16:41:41
نظر دهید
۷ نظر
-
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۱۵
به انتخاب کیروش ایمان دارم همانطور که ترابی رو به عنوان پدیده رو کرد اما در لیگ ما یک بازیکن معمولی بود حتی آقا معلم هم از بهره گیری از آن عاجز بود.
-
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۲۱
هرچی باشه از حقیقی بهتره!! فکر کنم اینم رفته باشه اتاق گاسپار
هادی عسگری
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۴۹
با سلام...متاسفم اسمتون خبرنگاره....میرزازاد کاپیتان تیم ملی جوانان هست و برای دومین بار که به تیم ملی دعوت میشه...به اضافه اینکه کج سلیقگی مربیان ملوان امسال باعث شد جز دو بازی آخر همیشه روی سکو باشه...وگرنه کاپیتان تیم ملی جوانان اول فصل پیشنهاد یک میلیاردی تیم قطری رو بخاطر سربازی رد کرد...نه هبرنگارید نه کارشناس....نیما آینده دروازه بانیه این مملکته...
sksksk
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۴۹
ایشون یکی از بهترین گلر های ایران هست . کاپیتان تیم ملی جوانان
امیررضا
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۳۵
عجیبه که شمام یه بار به کی روش گیر دادین
-
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۴۰
دلال اون مایلی و قندلی هستن
رضا باواریا
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۲۴
سلام رادنی
بازم شروع کردی ؟!؟! بابا بیخیال . فکر کردم تیمت قهرمان نشده شما هم گوشه عزلت انتخاب کرده ای !
برو داداش . برو به فکر ارتش سرخت باش مبادا ماهی ها بمیرند !! خخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر