فهرست
سوال روز/ واقعا چرا خرمشهر؟
سوال روز/ واقعا چرا خرمشهر؟

سوال روز/ واقعا چرا خرمشهر؟

آی اسپورت- فینال جام حذفی بین استقلال و ذوب آهن قرار است در ورزشگاه تازه تاسیس المپیک خرمشهر برگزار شود. ورزشگاهی که عکس هایش نشان می داد چمن باکیفیتی ندارد و البته میزبانی از دیداری را هم مرتکب نشده. قاعده کلی فینال جام حذفی در کشورهای اروپایی برگزاری اش در بهترین ورزشگاه آن کشور است نه در شهری که حتی یک تیم در لیگ های محلات هم ندارد. شنبه شب فینال جام حذفی کشورهای مهم فوتبال اروپا برگزار شد، همگی در بهترین و مدرن ترین ورزشگاه های این کشورها.


فینال جام حذفی انگلیس بین پالاس و یونایتد در ویمبلی برگزار شد که محل برگزاری مهمترین بازیهای تاریخ سه شیرها بوده.

میزبانی فینال جام حذفی آلمان بین بایرن و دورتموند بسان همه فینال های اخیر به المپیک برلین سپرده شده بود، جاییکه فینال جام جهانی 2006 را میزبانی کرد.

المپیکوی رم محل برگزاری دوئل یوونتوس و میلان بود یکی از چند ورزشگاه مدرن ایتالیا.

فینال جام حذفی فرانسه بین پاریس سن ژرمن و مارسی در استاد دو فرانس برگزار شد که همه می دانند خانه تیم ملی فرانسه است و محل برگزاری فینال یورو 2016 مثل فینال جام جهانی 1998 بین برزیل و فرانسه.

این درست که نمی توان دوئل استقلال و ذوب آهن را در ورزشگاه آزادی برگزار کرد ولی در ایران ورزشگاه هایی بهتر از خرمشهر وجود نداشت؟ ثامن مشهد، غدیر اهواز یا یادگار امام تبریز حتی ورزشگاه خانگی گسترش به مراتب انتخاب های بهتر و عقلانی تری بودند مگر اینکه قصه اجبار باشد و شعاری کردن جام حذفی. چه کسی تصمیم گرفته فینال جام حذفی را در جایی برگزار کند که طبق اعلام هواشناسی 9 خرداد دمایش به 50 درجه هم می رسد؟
  ۸  
آی اسپورت
2016-05-22 16:59:12
نظر دهید
۸ نظر
-
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۲۸
بابا سال بعد عوضش کنند همون توافقی بین دوتا تیم خوبه
-
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۱۷
بستونه جو ندید - این میزبانی حق خرمشهره
یوسف
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۳۲
وقتی عادل احمق داشت نظر می داد باید سروصدا میکردید نه الان. بهترین کار بازی تو ثامن بود که بی طرف هست. تبریز بی طرف نبود
-
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۰۱
خودنمایی تاج
-
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۵۷
کی تصمیم گرفت؟! همونی که می خواست استقلال کیسه کش رو برنده قهرمان کنه
-
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۳۲
کشور عقب مونده که شاخ و دم نداره.یه مشت بیشرف کاسه لیس واسه یه مملکت تصمیم می گیرن
علی
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۳۱
استادیوم امام رضا که تازه توی مشهد افتتاح شده هم فوق العاده مدرن بود هم بی طرف هم افتتاحسه خوبی میشد واسش
khazay.
سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۵۹
همین شهری که شما دارین عیب میکنید .بهترین شهر توریسته ایران بود.اگه خرمشهر نبود الان شهرهای شما مثل توپ فوتبال بود .از این شهر به این شهر شوتتون میکردند...عکسهای قدیمی رو دانلود کنید میفهمید .که حرفم دروغ نیست.شعار هم نمیدم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر