فهرست
اتفاق روز/ معجزه برعکس یحیی
اتفاق روز/ معجزه برعکس یحیی

اتفاق روز/ معجزه برعکس یحیی

یحیی گل محمدی روی نیمکت ذوب آهن در این فصل، خاطره خوب فصل قبلش را به طور کامل نابود کرد. نیم فصل دوم لیگ چهاردهم بود که تیم گل محمدی رویه ویژه اش را شروع کرد و نتایجی فوق العاده با 180 درجه اختلاف نسبت به نیم فصل اول گرفت. این اتفاق در این فصل اما به طور کامل در مسیر عکس افتاد و تیم گل محمدی در نیم فصل دوم به شدت افت کرد. اگر گل محمدی بابت رشد نیم فصل دوم لیگ قبلی شایسته همه آن تعریف و تمجیدها بود بابت امسال باید مورد انتقاد شدید قرار بگیرد.
 
لیگ چهاردهم
ذوب آهن در نیم فصل اول از 15 بازی 18 امتیاز گرفت. آنها تنها 4 بار برنده شدند و در 5 بازی شکست خوردند. این امتیاز در 15 بازی نیم فصل دوم به عدد فوق العاده شگفت انگیز 34 رسید شامل 10 برد و تنها یک شکست با اشتباه داوری برابر تراکتورسازی در تبریز.
 
لیگ پانزدهم
تیم سوم نیم فصل اول در جدول نیم فصل دوم به پله هشتم سقوط کرد. ذوب آهن در نیم فصل اول 26 امتیاز از 15 بازی گرفت و این آمار در نیم فصل دوم به 20 رسید. آنها در هر نیم فصل 3 بار باختند ولی پیروزی های ذوب آهن در نیم فصل دوم تقریبا نصف شد و از 7 به 4 رسید. ذوب آهن و گل محمدی در هر دو فاز دفاعی و هجومی هم افت شدیدی داشت. 20 گل زده نیم فصل اول به 18 گل در نیم فصل دوم رسید و بدتر از همه اینکه خوردن 9 گل در نیمه اول فصل به 17 گل رسید در نیم فصل دوم یعنی رشدی دو برابری.
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-22 17:30:22
نظر دهید
۱ نظر
-
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۰۲
عزیز من امسال از وقتی بازیهای آسیایی شروع شد و تمرکز یحیی رفت روی آسیا ذوب آهن افت کرد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر