فهرست
گزارش روز: اهداف رویایی پدیده: آسیا و قهرمانی و لیگ برتر!
گزارش روز: اهداف رویایی پدیده: آسیا و قهرمانی و لیگ برتر!

گزارش روز: اهداف رویایی پدیده: آسیا و قهرمانی و لیگ برتر!

آی اسپورت- پدیده در سال 92 آمد تا با سرمایه گذاری هنگفت همچون شهر رویای اش ، تیمی رویایی را روانه لیگ برتر کند. آنها سراغ میثاقیان رفتند. مردی که دکترای صعود دارد حالا. با تیمی که میثاقیان جمع و جور کرد صعود نکردن به لیگ برتر سخت ترین کار دنیا بود.میثاقیان کارش را اما تر و تمیز انجام داد. حالا مشهدی ها به لیگ برتر برگشتند تا موی دماغ همه باشند.
دارو دسته پهلوان مقدم که یا صفر هستند یا صد البته خواب قهرمانی در لیگ برتر را می بینند. همین هم هست که مدیر عامل پدیده در اولین مصاحبه لیگ برتری اش گفت اهداف پدیده بزرگ تر از ان است که فکرش را بکنید. آسیا.
در روزهایی که نفس غول های لیگ از جنگیدن با مشکلات مالی به شماره افتاده مجموعه ای چون پدیده که از لحاظ مالی مشکلی ندارد می تواند در چشم بر هم زدنی همه را جا بگذارد.همین هم هست که حالا امیر قلعه نویی شده سوال اول همه خبرنگاران از پدیده ای ها. . مردی که همچون اکبر میثاقیان تیم هایش را با گارانتی به موفقیت می رساند. این انتخاب نشان می دهد که پهلوان مقدم حوصله پرسه زدن در وسط جدول را ندارد و می خواهد یک ضرب برود برای قهرمانی. انها می خواهند برندشان را هم در آسیا مطرح کنند. آنها دنبال مشتری ها عرب و چشم بادامی هستند برای پروژه هایی که قیمت شان سر به فلک می کشد.
آمدن قلعه نویی به مشهد اصلاً چیز عجیب و غریبی نیست. هم اینجا پول است و هم قلعه نویی بارها و بارها علاقه اش به کار کردن در مشهد را نشان داده است. برای رکورد دار قهرمانی در لیگ برتر ،پس از فتح تبریز و اصفهان فتح قلب مشهدی های حسرت به دل مانده هم با پیشتازی در لیگ برتر شیرینی خاصی دارد. مشهدی ها البته برای قهرمانی قلعه نویی ابزار لازم او را هم فراهم خواهند کرد. صحبت از سید مهدی رحمتی و باز گرداندن مهره هایی چون خسرو حیدری و تیموریان به مشهد هم هست. به اینها علیرضا حقیقی شاندیز را هم اضافه کنید که همیشه دوست داشته با قلعه نویی کار کند و البته خودش هم شاندیزی است.دهنوی هم هست و البته ستاره های دیگری که با یک گوشه چشم ژنرال برای بازی در مشهد جان خواهند داد.آیا سال 93 سال قهرمانی مشهدی ها در لیگ برتر است؟
پدیده ای ها البته مذاکره با قلعه نویی را مواکدا تکذیب می کنند و اعلام کرده اند با میثاقیان ادامه می دهند. به هر حال آنها مدیون میثاقیان هستند و پای او خواهند ایستاد. اگر چنین شود اکبر می تواند پس از سالها تیم رویایی را جمع و جور کند و در لیگ برتر به آنچه آرزویش را داشته برسد. او در لیگ برتر کم ستاره تربیت نکرده. حالا که پول هست او می تواند شاگردانش چون جباری، تیموریان، خلعتبری و حتی عنایتی و گردان و.... را به مشهد بیاورد و سرود قهرمانی سر دهد .خیلی شگفت انگیز خواهد بود که یک شهر پس از 5- 6 سال حسرت به دلی باز گردد و قهرمان لیگ شود و برود آسیا. اما کار نشد ندارد .پول که باشد مرده هم زنده می شود چه برسد به قهرمانی در لیگ برتر.حالا چه با میثایان و چه با قلعه نویی.
میثاقیان می گوید یک ماه دیگر قرار دادش تمام می شود و باید دید که در مذاکرات دوباره چه اتفاقی می افتد. مشهدی ها اما میثاقیان را ترجیح می دهند.مرد دوست داشتنی که آنها را آرزو به دل نمی گذارد.

جواد رستم زاده 

     
آی اسپورت
2014-04-09 17:14:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر