فهرست
پیام صادقیان: پرسپولیسی ها را پیش مردم خراب کردند
پیام صادقیان: پرسپولیسی ها را پیش مردم خراب کردند

پیام صادقیان: پرسپولیسی ها را پیش مردم خراب کردند

پیام صادقیان هنوز ناراحت ۲ امتیازی است که در دقیقه های پایانی برابر راه آهن از دست دادند. ستاره پرسپولیس در لیگ سیزدهم با بیان اینکه « یکی از بدترین و تلخ ترین روزهای خود را پشت سر می‌ گذاریم» ادامه می دهد: بازی مقابل راه آهن روز خوب ما بود اما به یکباره در دقایق پایانی کار ما خراب شد و در شرایطی که از تیم حریف جلو بودیم و با دسته کم گرفتن آنها بد موقعی گل خوردیم و گل خوردن در دقایق پایانی واقعا برای ما بد تمام شد.

او در ادامه گفت:هنوز از شوک خارج نشدیم و باورمان  نمی‌ شود که ظرف چند دقیقه برد را با مساوی عوض کردیم ولی ما با امید زندگی می‌ کنیم خدا را چه دیدید شاید در بازی مقابل استقلال خوزستان اتفاقی برای ما بیافتد که برای دیگران برعکس آن اتفاق بیافتد. با امید به خوزستان می‌ رویم تا ببینیم خدا برای ما چه تدبیری در نظر گرفته است.»

صادقیان همچنین در خصوص افشار رقم دریافتی بازیکنان پرسپولیس می‌ گوید:« بازیکنان پرسپولیس مطمئن هستند در قرارداد آنها دستکاری شده است و من کمتر از این مبلغ را دریافت کردم، دریافتی من شاید تا 50درصد باشد و بیشتر از آن را تکذیب می‌ کنم و این قراردادها برای من مشکلاتی درست کرد. قراردادها باید به صورت محرمانه در باشگاه باقی می‌ ماند و نباید رقم ها را می‌ گفتم. آنها می‌ خواهند ما را بین مردم خراب کنند که کار خوبی نیست.»

     
آی اسپورت
2014-04-09 17:20:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر