فهرست
نوری: یک حسی می گوید ببریم، قهرمانیم/ پرسپولیس اولویت همیشگی من است
نوری: یک حسی می گوید ببریم، قهرمانیم/ پرسپولیس اولویت همیشگی من است

نوری: یک حسی می گوید ببریم، قهرمانیم/ پرسپولیس اولویت همیشگی من است

آی اسپورت – محمد نوری کاپیتان نیمکت نشین هفته های اخیر پرسپولیس که در بازی با راه آهن تا لب خط طولی هم آمد و ارد بازی نشد دیروز جزو معدود بازیکنانی بود که درباره سرنوشت تیمش در روز پایانی مصاحبه کرد و با امیدواری حرف زد.نوری با سایت رسمی باشگاهش صحبت کرده که در زیر می خوانید.
فکر می کنی در روز آخر چه سرنوشتی در انتظار پرسپولیس باشد؟
در این سالها که در پرسپولیس بودم اتفاقات عجیب و بسیار زیادی را پشت سر گذاشتم و به اینکه همیشه مشکلات پیش بینی نشده ای به وجود آید عادت کرده ایم. الان هم نه به پول و نه به مسایلی که برای ما ایجاد شد فکر نمی کنیم و فقط برای کسب پیروزی در آخرین بازی به میدان می رویم.
یعنی این داستان بی پولی در بازی آخر روی عملکردتان تاثیر منفی نمی گذارد؟
 ما قبل از این هم گفته بودیم به پول کاری نداریم و برای این پیراهن و هواداران خودمان بازی می کنیم ولی برای ما حاشیه ایجاد شد. الان هم قید پول را زده ایم و فقط می خواهیم با پیروزی در آخرین بازی شانس خود را برای قهرمانی امتحان کنیم.
با توجه به شرایط جدول بین بازیکنان پرسپولیس امید قهرمانی وجود دارد؟
 غیر از این نیست. در  هرکسی که در پرسپولیس حضور پیدا می کند حس پیروز شدن و قهرمانی وجود دارد. دلیلی ندارد که ناامید باشیم. همین هفته قبل، دوم بودیم و حالا چهارم هستیم. دلیلی ندارد که یک هفته دیگر در صدر جدول نباشیم، هر امکانی وجود دارد. به هر حال برای کسب سهمیه آسیایی هم شده باید پیروز شویم، اما حسی درونم به من می گوید اگر این بازی را ببریم قهرمان می شویم.البته هفته قبل همه چیز دست خود ما بود و حالا سرنوشت ما در بازی دیگران گره خورده است ولی ما تا آخرین لحظه تلاش می کنیم و دلم روشن است. حداقل اینکه برای این پیراهن و هواداران هیچکس کم نخواهد گذاشت.
انتشار بعضی مطالب در روزهای گذشته بر روی عملکرد شما تاثیر نمی گذارد؟
 از پول که خبری نبود و همان طور که گفتم ما از مدت ها قبل قید این مساله را زده بودیم اما باید تمرکز و آرامش داشته باشیم. اینها اسناد شخصی بازیکنان بود و امیدوارم دیگر چنین اتفاقی نه در پرسپولیس و نه در هیچ تیمی تکرار نشود. به هر حال مصمم هستیم با نهایت تمرکز در آخرین بازی حاضر شویم.
برای فصل بعد چه تصمیمی داری؟
 الان که تمام تمرکزم روی بازی است. بعد از آن تصمیم می گیرم. البته شکی نیست که ادامه حضور در پرسپولیس را برای خودم افتخار می دانم. پرسپولیس اولویت همیشگی من است و آرزو دارم شرایطی باشد که بتوانیم ادامه بدهیم.
     
آی اسپورت
2014-04-09 17:43:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر