فهرست

ادعای حقیقی بعد از 6 تایی شدن: کادر فنی از عملکردم راضی بود!

آی اسپورت - آنهایی که بعد از 6 تایی شدن علیرضا حقیقی در فینال جام حذفی پرتغال از عملکرد گلر یک تیم ملی انتقاد کردند، بدانند که اشتباه بزرگی مرتکب شده اند و نیتشان خیر نبوده است چون آنهایی که باید از عملکرد حقیقی راضی باشند، مشکلی با 6 تایی شدن او نداشته اند.
حقیقی که با ایسنا صحبت کرده درباره شکست سنگین ماریتیو گفته: در اینکه اشتباه کردم هیچ شکی نیست. باید با تمرین بیشتر و حضور در بازی های متوالی بیش از پیش به شرایط بازی نزدیک شوم تا دیگر از این اتفاقات نیفتد. با این حال کادر فنی از عملکردم راضی بود. ضمن اینکه تمام اتفاقاتی که در بازی افتاد در رسانه های ایران منعکس نشد. من 7-6 سیو هم داشتم اما در پایان کار فقط اشتباهات یک دروازه بان می ماند. البته من کاری به حرف و حدیث ها ندارم و تلاش می کنم همیشه روندم رو به جلو باشد. اگر قرار باشد به این مسائل توجه کنم باید فوتبال را کنار بگذارم. مطبوعات ایران در این سال ها همیشه نسبت به من کم لطفی داشته اند.
بازیکن مورد علاقه کی روش برای آنکه نشان دهد رسانه های ایرانی بیخود او را کوبیده اند، از روزنامه های پرتغالی مایه می گذارد: دید مردم و رسانه ها در فوتبال اروپا کاملا با آنچه در ایران است فرق می کند. در فوتبال ایران همه دنبال سوژه کردن یک موضوع هستند و اینکه یک بازیکن اشتباه کند تا او را بکوبند. اما در اینجا همه منطقی اند و و مثل بعضی از رسانه های ایران نیستند که بشود با بعضی مراودات با آنها تعامل کرد. آنها همینطور که نقایص را می بینند به مسائل مثبت هم می پردازند تا روحیه بازیکن حفظ شود. دو روزنامه آبولا و ژوگو بعد از بازی به من نمره 5 و 6 دادند یعنی متوسط رو به بالا.کد خبر: 9408
  ۴  
آی اسپورت
2016-05-23 08:35:26
نظر دهید

۴ نظر
کیروش
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۴۲
دمت گرم عالی بودی فقط مدل موهات خراب نشه چند روز دیگه بازی داریم خوشتیپ باشی بوس بوس
-
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۴۸
الان بدون شک بهترین دروازه بانه ایرانه خواهشا حاشیه نسازین برای پسر پرسپولیس
فیلیپ لام
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۲۶
داداش یدونه ای ..سرت سلامت تیمت یه تیم متوسطه که از بهترین تیم تاریخ پرتغال 6 تا خورده ... بعضی ها از دانشجویان 4 تا 4تا میخورن ..
-
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۲۴
از نشانه‌های تدبیر آقای کیروش!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر