فهرست

پورعلی گنجی جایی نمی رود: در السد می مانم

آی اسپورت -  مرتضی پور علی گنجی بازیکن ایرانی السد در فصل جابجایی زمستانی سال قبل راهی لیگ ستارگان قطر شد تا پیراهن السد را بر تن کند و همبازی ژاوی هرناندز در این تیم شود.
بعضی از رسانه‌های قطری نوشتند که قرارداد این بازیکن ایرانی با السد به پایان رسیده و به احتمال خیلی زیاد او از این تیم جدا خواهد شد اما خود پورعلی گنجی نظر دیگری دارد. او می‌گوید که با السد قرارداد دو ساله امضا کرده و فصل بعد هم در این تیم بازی خواهد کرد.
پورعلی گنجی گفت: من با السد قرارداد دو ساله دارم. قرار بر این شد که اگر از یک تیم اروپایی پیشنهاد داشتم از السد جدا شوم. تا الان هیچ پیشنهاد اروپایی نداشته‌ام و به همین خاطر با السد ادامه می‌دهم.
بازیکن ملی پوش السد ادامه داد: السد باشگاه بزرگی است و خوشحالم که در این تیم بازی می‌کنم. در السد احساس راحتی می‌کنم و انگیزه بسیار بالایی دارم. در یک دو هفته آینده تکلیف نهایی من مشخص می‌شود و تصمیم نهایی خود را برای ماندن و یا جدایی خواهم گرفت. من ترجیح می دهم که در السد بازی کنم. هنوز هیچ پیشنهادی از تیم های اروپایی نداشته‌ام و به همین خاطر دلیلی ندارد که به دنبال جدایی باشم.


منبع: ایسنا
     
آی اسپورت
2016-05-23 08:42:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر