فهرست

رقابت سپاهان و استقلال برای جذب هافبک تراکتور

آی اسپورت -  آگوستو سزار بازیکن برزیلی تراکتورسازی که این فصل به صورت قرضی از باشگاهی دسته دومی در کشورش به تبریز آمد، بعد از بازی‌های درخشانی که از خود نشان داد مشتریان زیادی در لیگ برتر پیدا کرده است تا جایی که گفته می‌شود دو باشگاه استقلال و سپاهان به شدت در پی شکار او برای فصل آتی هستند.
 سزار زننده تک گل تیمش در بازی رفت با النصر امارات در لیگ قهرمانان آسیا از جمله بازیکنانی است که چه در زمان تونی اولیویرا و چه در زمان امیر قلعه‌نویی همواره جایگاه ثابتی در ترکیب اصلی تراکتوری‌ها داشت و نشان داد از جمله برزیلی‌های خوبی است که در تاریخ لیگ برتر وارد فوتبال باشگاهی ایران شده‌.
 با توجه به همین عملکرد حالا دو باشگاه استقلال و سپاهان که فصل گذشته کم‌ حاشیه برای خرید بازیکنان خارجی ناشناس نداشتند، تصمیم دارند با شکار این بازیکن هم مهره کلیدی در اختیار بگیرند هم اینکه دیگر با حاشیه‌های کاذب بازیکنان خارجی روبه‌رو نشوند.


منبع: خبر ورزشی
  ۴  
آی اسپورت
2016-05-23 08:50:23
نظر دهید

۴ نظر
Tiraxtur
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۰۰
بابا بگذارید این بازی تموم بشه بعد شروع کنید به حاشیه سازی الان نماینده ایران هستیم لااقل به احترام اون حاشیه درست نکنید
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۰۱
مثل کرار که از تراختور رفت ونابودشد
نام و نام خوانوادگی
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۰۵
یاشاسین تورک خر
a
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۲۷
حالا ببینین با این بی پدریتون حقتونه بگیم خلیج عربی!!!
شما نفهما اگه ما رو جزو ایران می دونستین قبل بازی بزرگمون برا ایران این طوری بازیکنامونو هوایی نمی کردین!! لعنت به هرچی بی شرف نژادپرسته!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر