فهرست
گزارش: پروازِ مندس به منچستر و قراردادِ پنج ساله‌یِ مورینیو
گزارش: پروازِ مندس به منچستر و قراردادِ پنج ساله‌یِ مورینیو

گزارش: پروازِ مندس به منچستر و قراردادِ پنج ساله‌یِ مورینیو

آی‌اسپورت – ژوزه مورینیو دیروز در خیابان‌هایِ لندن دیده شد، اما حاضر نشد حتی یک کلمه با خبرنگاران حرف بزند. مورینیو شنبه شب، در حالیکه به "او تو آرنا" رفته بود و در حالِ تماشایِ مسابقه‌یِ بکسِ دیوید هی بود، بعد از پیروزیِ قهرمانیِ منچستر یونایتد، در جوابِ خبرنگاران فقط به لویی ون وگال تبریک گفت و پاسخِ سوالِ دیگری را نداد.
اما در منچستر، لویی ون گال که معمولا عادت دارد در جشن‌ها و مراسمِ پایانِ فصل با سخنرانی‌هایِ حماسی‌اش خودنمایی کند، سنتِ همیشگی‌اش را شکست در جشنِ قهرمانیِ اف.ای کاپ حرفی نزد. دیروز صبح هم وقتی ون گال هتلِ منچستر یونایتد را ترک می‌کرد با اینکه به نظر سربلند می‌رسید و حتی با هوداران سلفی هم گرفت، در جوابِ گزارشگرِ اسکای اسپورتس که براش آرزویِ موفقیت کرد گفت: «تموم شد.» این جمله خیلی سریع در مطبوعات چرخید و همه از آن به عنوانِ تاییدی بر پایانِ دورانِ ون گال در منچستر یونایتد نام بردند. اما باشگاه در جوابِ این خبر اعلام کرد که «تموم شد» اشاره به پایانِ فصل داشته، نه پایانِ ون گال.
خبرِ مهمِ دیگر که می‌تواند کلیدِ پایانِ تمامِ شایعات باشد، خبرِ پروازِ فردایِ ژرژ مندس از چین به منچستر است. مشخص است که اگر قرار باشد قراردادی بینِ مورینیو و منچستر یونایتد امضا شود، باید مندس حضور داشته باشد. دیده شدنِ سوپر ایجنتِ فوتبالِ جهان، فردا در فرودگاه منچستر می‌تواند در نهایت این رازِ نه چندان پنهان را بالاخره آشکار کند.
آخرین اخباری که همین الان درباره‌یِ مورینیو و ون گال و یونایتد منتشر شده‌اند به نقل از دیلی میل و تایمز هستند. تایمز خبر از خشمِ ون گال از نوعِ برخورد و رویکردِ باشگاه نسبت به شایعاتِ اخراجِ او و آمدنِ مورینیو می‌دهد و دیلی میل ادعا کرده منچستر یونایتد در دورانی که مشغولِ بررسیِ گزینه‌هایِ آینده‌یِ نیمکتشان بوده‌اند، 4 میلیون پوند به ژوزه مورینیو پرداخته که شغلِ دیگری را قبول نکند! میل در ادامه می‌نویسد مورینیو قراردادی 5 ساله با یونایتد به ارزشِ 75 میلیون پوند می‌بندد و برایِ تابستانِ امسال هم 200 میلیون پوند بودجه برایِ خریدِ بازیکنانِ جدید خواهد داشت.
داستان ادامه دارد...
 
     
آی اسپورت
2016-05-23 09:18:46
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر