فهرست
معمای صادقیان؛ سفر به تایلند و حسرت پرسپولیس
معمای صادقیان؛ سفر به تایلند و حسرت پرسپولیس

معمای صادقیان؛ سفر به تایلند و حسرت پرسپولیس

آی اسپورت - پیام صادقیان که می توانست یکی از بهترین های فوتبال ایران باشد، تنها به خاطر حاشیه خیلی زود از عرش به فرش رسید. وی قرار بود سال ها ستاره پرسپولیس باشد. او وقتی در اولین سال حضورش در این تیم، فوق العاده بازی کرد و درخشید، نوید تولد یک بازیکن خوب را داد اما رفته رفته حاشیه ها این ستاره را از فوتبال ایران گرفت. از همان روزهایی که این بازیکن اعتراض می کرد و حتی دست مربی اش را پس می زد، خیلی ها می گفتند این بازیکن زود تمام می شود و پیام امسال هم یک گام دیگر به سمت نیست شدن برداشت. صادقیان در نیم فصل از نفت تهران رفت و به صبا پیوست و در این تیم هم بیشتر نیمکت نشین بود.
 
او حالا در آستانه حضور در فوتبال تایلند قرار دارد و خودش درباره شایعات می نویسد: «بعضی موقع ها باید کارایی بکنی که دلت نمی خواهد، چون چیزی که دلت می خواد که آنجا باشی و دوباره مثل سابق بدرخشی، اتفاق نمی افتد. یا اینطوری بگویم که نمی خواهند این اتفاق بیفتد.» این جملات او به خوبی نشان می دهد که پیام حالا چقدر پشیمان است و دوست دارد دوباره به پرسپولیس بازگردد و قدر روزهای حضور در این تیم را بداند ولی آبی که رفته به جوی بازنمی گردد.
 


کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-23 10:56:17
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۳۲
سال دیگه طرفدارای پرسپولیس دقیقه یازده رو هم باید بلند شن صادقلیان رو تشویق کنن!! یکیشون دوپینگ میکنه یکیشون شیشه و مشروب مصرف میکنه اینم که تو تایلند همه کار میخواد بکنه
-
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۱۳
کامنت اول :)))))))))))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر