فهرست
امیری: بیرانوند دائم به من می‌گوید بیا پرسپولیس
امیری: بیرانوند دائم به من می‌گوید بیا پرسپولیس

امیری: بیرانوند دائم به من می‌گوید بیا پرسپولیس

آی اسپورت - هافبک ملی‌پوش سابق نفت تهران که قراردادش با این تیم به پایان رسیده، مورد توجه تیم‌های بزرگ است .وحید امیری حالا از اغلب تیم‌های مدعی لیگ برتری پیشنهاد دارد اما هنوز مقصد بعدی‌اش را انتخاب نکرده است.
 
* از یک چیز خبر دادند و آن اینکه به هیچ وجه در نفت نمی‌مانی؟  بله، به هیچ‌وجه در نفت نخواهم ماند. قراردادم نیز تمام شده است.
 
* گویا واگذاری تیم نفت قطعی شده.  بله من هم شنیده‌ام. امیدوارم هر تصمیمی می‌گیرند تیم را در تهران حفظ کنند و با بازیکنان تسویه‌حساب شود.
 
* بارها گفته‌ای دوست داری به اروپا بروی ولی فکر می‌کنی میسر است؟  من دوست دارم فوتبالم را در خارج از کشور ادامه دهم. اولویتم هم بازی در اروپا و سپس یک کشور عربی است چون در 29 سالگی فرصت زیادی برای کسب درآمد ندارم و باید آینده‌ام را تأمین کنم.
 
* اینکه جواب ما نشد! هیچ‌کس از پول بدش نمی‌آید ولی آیا امکان رفتنت در این سن هست؟ خیلی‌ها از الان مطمئن هستند تو در نهایت در ایران می‌مانی و طبعاً به یکی از دو تیم بزرگ تهران می‌روی! من خودم هم به این دو تیم پرطرفدار واقعاً علاقه زیادی دارم و بازی در این دو تیم برای یک بازیکن افتخار است. با حضور در آن تیم‌ها محبوب می‌شوی ولی گفتم اولویت من کسب درآمد است.
 
* پس پرسپولیسی شدن بیرانوند تأثیری در تصمیم تو ندارد؟  بیرانوند دائم به من می‌گوید که به پرسپولیس بروم و مرا رها نمی‌کند. با این وجود من باید ببینم چه پیش می‌اید.
 
* باز هم به تیم ملی دعوت شدی!  من فکر می‌کنم در تیم نفت عملکرد خوبی داشته‌ام اما باز هم از آقای کی‌روش ممنونم و سعی می‌کنم جواب اعتمادش را با عملکردم در تمرینات و بازی‌های آینده بدهم.
 
* فکر می‌کنی تیم ملی این بار هم با کی‌روش به جام جهانی صعود کند؟  شک ندارم با درایت و کاربلدی کی‌روش دوباره برای بار دوم و متوالی به جام جهانی صعود می‌کنیم. فقط امیدوارم مسئولان فدراسیون امکانات و خواسته‌های به حق کی‌روش را فراهم کنند تا ما مشکلی نداشته باشیم.
 
منبع: خبر ورزشی
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-05-23 11:53:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر