فهرست
نامه ویسی برای خوزستانی‌ها:رفتم تا شرمنده نشوم
نامه ویسی برای خوزستانی‌ها:رفتم تا شرمنده نشوم

نامه ویسی برای خوزستانی‌ها:رفتم تا شرمنده نشوم

آی‌اسپورت- عبدالله ویسی رسما از اهوازی‌ها خداحافظی کرد. او دقایقی قبل متنی خطاب به خوزستانی‌ها منتشر کرد.
به نام خداامروز که پس از گذشت چند سال با همراهى هواداران پرشور خوزستانى موفق شدیم سرمستى و غرور را در استان همیشه قهرمانم بوجود بیاورم، از خوشحالى در پوست خود نمى‌گنجم.لذت قهرمانى با پیراهن شاهین اهواز به عنوان بازیکن و قهرمانى با لباس مربیگرى فولاد خوزستان ، انگیزه اى به من داد تا در کسوت سرمربیگرى استقلال خوزستان با حداقل امکانات همه رقبا را پشت سر گذاشته و قهرمان لیگ شویم.
اکنون دیگر مهلتى براى فرصت سوزى نیست و باید واقع بینانه با مسایل کنار آمد. علیرغم اینکه قلب و احساسم مرا به حضور و ادامه فعالیت در خوزستان تشویق مى‌کند ولى منطق و مشورت چیزى جز این را به من القا مى‌کند.
چگونه مى‌توانم با این امکانات و بودجه کم از عزت مردم خوزستان و ملت بزرگ ایران در لیگ قهرمانان آسیا حفاظت کنم در حالى که حریفان با هزینه‌هاى نجومى آماده رقابت با ما هستند. براى من به عنوان یک خوزستانى قابل قبول نیست تا تیم استانم زنگ تفریح تیم‌هاى دیگر باشد و جز شرمندگى، چیزى براى گفتن به ملت غیور ایران نداشته باشم.
اینجانب عبدالله ویسى موفقیت خود را مدیون مردم خوزستان و باشگاه مى‌دانم و دست تک تک عزیزان خوزستانى را مى‌بوسم ولى از اینکه برخلاف قلب و احساسم نمى توانم در سال آینده همراه آنها باشم از همه عذرخواهى کرده و آرزوى بهترین ها را براى این مردم همیشه با شرافت دارم.


کدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-23 12:58:14
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۱۵
مرد باش. بگو باشگاه بزرگتر پیشنهاد داده، می خوام برم اونجا. پارسال این امکاناتی که می خواستی بود که اومدی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر