فهرست
خسوس، چاگو و خلعتبری: گسترش فولاد برنده نقل و انتقالات؟
خسوس، چاگو و خلعتبری: گسترش فولاد برنده نقل و انتقالات؟

خسوس، چاگو و خلعتبری: گسترش فولاد برنده نقل و انتقالات؟

آی اسپورت - انتقال بیرانوند از نفت به پرسپولیس، اولین شکار بزرگ نقل و انتقالات بود. پرسپولیسی‌ها در آن مقطع با خرید بیرانوند و مذاکره با امیری، رضایی و ترابی خودشان را برنده نقل و انتقالات می‌دانستند اما خیلی زود اوضاع آن‌ها گره خورد و همه گزینه‌هایشان سراغ اروپا یا لیگ‌های حوزه خلیج فارس رفتند. استقلال هم بخش اعظمی از تمرکزش را روی بختیار رحمانی گذاشت و انتقال احتمالی این بازیکن به قطر، آن‌ها را هم در لیست بزرگترین بازنده‌های تابستان قرار می‌دهد.

در یک هفته‌ای که از پایان لیگ گذشته، گسترش فولاد روزهای پرکاری داشته و فعلا موفق‌ترین تیم نقل و انتقالات است. آن‌ها خسوس، بهترین دروازه‌بان فصل گذشته لیگ که مورد توجه چند باشگاه مختلف بود را خریدند و بعد از آن هم سراغ چاگو، دومین خارجی موفق فصل پیش لیگ برتر رفتند. خسوس و چاگو فصل پیش در نمرات تیم آنالیز نود، بهترین خارجی‌های فوتبال ایران بودند. مذاکرات و توافق اولیه با محمدرضا خلعتبری، در صورت نهایی شدن موفقیت آن‌ها در نقل و انتقالات امسال را کامل خواهد کرد.

گسترش فولاد فصل پیش تا اواخر لیگ، مدعی سهمیه آسیایی بود و شاید با خریدهای جدیدش، فصل آینده پدیده جدید لیگ بین مدعیان قهرمانی باشد. بجز خرید بیرانوند توسط پرسپولیس، فعلا تمام مدعیان لیگ برتر فقط تماشاگر نقل و انتقالات بوده‌اند.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-05-23 13:50:06
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر