فهرست
نام: پرستو صالحی، شغل: طرفدار استقلال!
نام: پرستو صالحی، شغل: طرفدار استقلال!

نام: پرستو صالحی، شغل: طرفدار استقلال!

آی اسپورت- لحظاتی بعد از سوتِ پایان دربی شماره 82، پرستو صالحی مغموم‌ترین استقلالی روی کره زمین بود. خیلی زود ویدئوی اشک‌ریختنِ او برای نماد 4 منتشر شد تا این بازیگر کم‌کار، برای مدتی سوژه دابسمش‌ها و شوخی‌های شبکه‌های اجتماعی شود. تا یک ماه بعد، دیگر خبری از صالحی نبود تا اینکه این بار او، در مراسم سالگرد ناصر حجازی موردتوجه قرار بگیرد. تراژدی زندگی هنری پرستو صالحی در همین نکته نهفته است. او بیشتر از حضور جلوی دوربین کارگردان‌ها، روبروی دوربین موبایل هواداران استقلال دیده می‌شود.   
 


بازی در فیلم اعتراضِ مسعود کیمیایی، می‌توانست سکوی پرتاب پرستو باشد اما او از این امتحان سربلند خارج نشد و دیگر هرگز نتوانست بازی در پروژه سینمایی مهمی را تجربه کند. او استعداد درخشیدن در دنیای بازیگری را نداشت و مثل خیلی از چهره‌های دیگر، ظرف مدتی کوتاه در مسیر محو شدن و فراموش‌شدن قرار گرفت. این روند برای سینما و تلویزیون کاملا طبیعی به نظر می‌رسید اما اتفاق عجیب از جایی کلید خورد که صالحی برای فراموش‌نشدن، به دستاویزهای عجیب چنگ زد. اولین روش جنگی او، اشاره به شرایط ناسالم سینما و فساد تهیه‌کننده‌ها بود  و دومین شیوه، تکیه بیش از حد به طرفداری از یک باشگاه فوتبال. پرستو صالحی سال‌هاست که با رنگ آبی شناخته می‌شود و بدون استقلال هویت خاصی ندارد. همین حالا اگر باشگاه استقلال منحل شود، او نیز جذابیت‌اش را برای رسانه‌ها از دست می‌دهد. بازیگری که هیچکس نام آخرین فیلمش را به یاد نمی‌آورد. چهره‌ای که رزومه و سابقه کارش در دو کلمه خلاصه می‌شود: طرفدار استقلال! 


کدخبر:9405
  ۷  
آی اسپورت
2016-05-23 15:27:01
نظر دهید
۷ نظر
باب اسفنجی
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۴۴
I love u parastoo
-
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۴۴
عوضش خوب ژل تزریق کرده خخخخخخخ
Mojtaba
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۵۹
دمت گرم دختر تاجی امیدوارم برگردی به دنیای بازیگری در ضمن فساد فقط تو سینما نیست تو فوتبال ایران هم موج مکزیکی میزنه نمونش فصلی که سپاهان قهرمان شد و این فصلی که میخواستن ی تیم خاص رو قهرمان کنن ولی دست خدا بالاتر بود ادمین اگه بی طرفی بچاپ اگه
هم نیستی حرفی نیست
666444
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۰۷
میگن قبر ناصر حجازیو که ماچ کرده نصف لبش چسبیده به سنگ قبر
یادی هم بکنیم آخرین فیلمش بعد دربی که گفت:نمادمون به ف...ک رفت خخخخخخخخ
-
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۴۲
چون پا نمیده بهش کار نمیدن! تهیه کننده ها همه براش راست کردن اونم قبول نمیکنه!!
مافیای پرسپولیس
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۰۷
خاک بر سر نویسنده بی شرف که اینطوری به جرم طرفدار بودن تیم رقیب به یک دختر حمله میکنی. اینهمه بازیگر مرد از تیم دلخواهشون حمایت میکنن هیچی نمیشه ولی حالا چون یک خانم بازیگر این کارو میکنه اینطوری بهش حمله میکنی؟ یکم شرف داشته باش. ایشون یا هر خانم بازیگر و غیربازیگری به عنوان یک انسان حق داره طرفداری تیم دلخواهشو به هرشکلی که دوست داشت بکنه. به تو و امثال تو هیچ ربطی نداره.

درود بر روحیه و شجاعت شما دختر ایرانی، پرستو صالحی
-
چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۳۹
چرا کامپتای منو تایی, نکردی لنگی اشغال نجس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر