فهرست

شاهین ثاقبی: رفتن دراگان اتفاق خوبی نیست / خیلی از بازیکنان ملوان می روند

آی‌اسپورت‌ ـ شاهین ثاقبی بازیکن تیم فوتبال ملوان بندرانزلی که خیلی ها از او به عنوان پدیده امسال فوتبال ایران یاد می‌ کنند در  گفت‌وگو ‌ با آی‌اسپورت‌ از بازی های اخیر ملوان می‌ گوید.

بازی با سپاهان چطور بود؟

بازی خوب و درگیرانه ای بود با اینکه دو، سه تا از بازیکنان اصلی خود را نداشتیم خوب بازی کردیم و در خیلی از اوقات توپ و میدان در اختیار ما بود. اما اواخر بازی بدشانسی آوردیم و بازی را واگذار کردیم. فکر می‌ کنم علت اصلی این شکست این بود که از دقیقه 75 که تیم سپاهان 10 نفره شد بازیکنان تیم ما کاملا احساسی بازی کردند و نتوانستیم به هیچ وجه از فرصت به دست آمده استفاده کنیم. من فکر می‌ کنم بی تجربگی ما عامل خیلی مهمی بود که نتوانستیم از این موقعیت استفاده کنیم.

همه فکر می‌ کردند که چون بازی آخر دراگان در انزلی است تیم شما با توان مضاعفی بازی کند؟

ما بازی را نسبتا خوب شروع کردیم اما همانطور که گفتم مشکل اصلی احساسی بودن بازیکنان ما و عجله کردن آنها در اکثر دقایق بازی بود که باعث شد تیم باتجربه سپاهان از این موقعیت استفاده کند.

چرا تماشاگران نسبت به بازی های قبلی کمتر به استادیوم آمده بودند؟

باران شدید و سرد بودن هوا عامل اصلی کم بودن تماشاگران در ورزشگاه بود. البته این را هم باید بگویم که علت دیگر می‌ تواند این موضوع باشد که این بازی برای ما از حساسیت زیادی برخوردار نبود.

در این بازی از عملکرد خودت راضی بودی؟

من در این بازی با توجه به اینکه در پست تخصصی خودم بازی نکردم بازی قابل قبولی ارائه دادم و مربی تیم از بازی من راضی بود. پست اصلی من بازیکن پشت مهاجم است اما در این بازی به عنوان هافبک چپ از من استفاده شد. من هم به عنوان بازیکن تیم وظیفه داشتم از دستورات مربی خود پیروی کنم.

اگر دراگان اسکوچیچ از تیم ملوان برود چه اتفاقی برای این تیم خواهد افتاد؟

به نظر من این اصلا اتفاق خوبی نخواهد بود و تیم روند خوبی را که اکنون با حضور دراگان پیدا کرده است را از دست خواهد داد. زیرا دراگان شخصیت خاصی به تیم ما بخشیده و تیم ما نسبت به سال های گذشته پیشرفت بسیاری داشته است. من در این صورت به آینده تیم خیلی امیدوار نیستم و فکر می کنم شرایط تیم خیلی سخت خواهد بود. زیرا در این صورت خیلی از بازیکنان اصلی نیز از تیم  جدا خواهند شد.

در مورد بازی آخر و اینکه باقی ماندن تیم داماش به این بازی بستگی دارد چه نظری داری؟

ما صددرصد تلاش خود را می‌ کنیم تا این بازی را پیروز شویم زیرا این هم یکی از بازی های لیگ است و برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است. خود من به شخصه تمام تلاش خودم را خواهم کرد تا با درخشش در این بازی بیشتر در معرض دید قرار بگیرم.

به نظر تو امسال چه کسی پدیده لیگ برتر است، مهدی شریفی یا شاهین ثاقبی؟

مهدی شریفی بازیکن خوبی است اما باید این را هم باید بگویم که من در ملوان سختی های بسیار زیادی کشیدم چنانچه که امکاناتی که در سپاهان برای مهدی شریفی فراهم است من در ملوان داشته ام می‌ توانستم از شرایط بسیار بهتری نسبت به حال داشته باشم. با این حال فکر می‌ کنم در این فصل هم بازی های بسیار خوبی انجام داده ام و بی شک می‌ توانم پدیده لیگ برتر باشم.

     
آی اسپورت
2014-04-09 18:40:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر