فهرست
برانکو با چه معامله‌ای جانشین ویلموتس می‌شود؟
برانکو با چه معامله‌ای جانشین ویلموتس می‌شود؟

برانکو با چه معامله‌ای جانشین ویلموتس می‌شود؟

۱- برانکو توسط همان شرکت نقل و انتقالات به ایران می‌آید که با ویلموتس قرارداد دارد. رئیس شرکت فالی رمضانی است که مربی ۴۰۰ هزار دلاری مثل ویلموتس را سالی ۲/۷ میلیون یورو فروخته و برانکو را به چنین قیمت هولناکی جای ویلموتس می‌نشاند.

۲- ویلموتس با یک بند ساده در قراردادش و اتکا به قانون فیفا توانست یک‌طرفه فسخ کند. حقوق هر مربی یا بازیکن را اگر ۲ ماه پرداخت نکنید، او خودکار آزاد می‌شود و می‌تواند تمام مبلغ قراردادش را بگیرد. ویلموتس می‌تواند خانه‌اش بنشیند و تا جام جهانی از ایران دستمزد دریافت کند.
 
 ۳- فدراسیون ایران اما خوشبین است که بتواند با یک خرید گران‌قیمت دیگر از فالی رمضانی، برانکو را به ایران بیاورد و دل فالی رمضانی را برای توافق با ویلموتس به دست آورد.

۴- صیادمنش بازیکن فالی رمضانی است و به همین دلیل ویلموتس بدون شناخت او را به تیم ملی دعوت کرد. میرساد ترکچان نماینده کمپانی فالی رمضانی در انتقال صیادمنش به فنرباغچه و ارمان اکیوز نماینده این کمپانی در انتقال ویلموتس به ایران بودند.
 

 

۲۰ ۵  
آی اسپورت
2019-12-06 08:29:00
نظر دهید

۵ نظر
عاشق لنگ
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸، ۰۸:۳۷
همه جا را بوی گند زد و بند برداشته
آدم حالش بد میشه
Asqar
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸، ۰۹:۴۴
من به فاسد بودن مهدی تاج شک ندارم، هر کس که با حسین هدایتی رفیق بوده دزد و فاسد بودی یکی از اونا مهدی تاج هستش رییس سازمان لنگ
محمد نوبری
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸، ۱۳:۰۵
بازگشت پدر تاسیون و کاینده اعظم کاسب نژاد و سایر توله سگاااای کیرتوش را بهتون تبریک میگم، لذت ۸۰ درصدی مبارکتون
۹
مسعود
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸، ۱۵:۳۶
این سگ به اسم محمد نوبری اومده تو سایت حرفایی که باباش به ننش میگه رو داره پخش میکنه
۳
فرزاد مهریار
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۲۲:۱۶
امپراتوری دروغ :
۱-فالی رمضانی کیست؟ سومین سوپر ایجنت دنیای فوتبال که مالک شرکت لیان اسپورت هست که با بازیکنانی نظیر کالیدو کولیبالی ، میرالم پیانیچ ، لوکا یوویچ و چنگیز اوندر قرارداد دارد . تنها سرمربی‌ای که با این شرکت قرارداد دارد نیز مائوریتسیو ساری سرمربی سابق چلسی و فعلی یوونتوس است .
۲- مارک ویلموتس تحت قرارداد یک شرکت نقل و انتقالات هلندی به نام وسرمن هست . شرکت وسرمن با بازیکنان و مربیانی چون لئاندر دندونکر و رونالد کومان و لئوبین هاکر نیز قرارداد دارد . این که بین وسرمن و لیان اسپورت چه رابطه‌ای هست را باید از جناب کاس نژاد پرسید!
۳- بنا بر اعلام سایت معتبر ترانسفر مارکت ، برانکو ایوانکوویچ با هیچ شرکتی قرارداد ندارد و خود شخصاً مسئولیت عقد قراردادهایش را برعهده دارد . مذاکره شخصی وی با تراکتورسازی و الاهلی عربستان موید این مطلب است .
به نظر می‌رسد دستگاه پروپاگاندای مافیای رسانه‌ای آبی ،چنان بی وقفه در حال تخریب و دروغ سازی هستند که روی مرحوم جوزف گوبلز(!) هم سفید شده
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر