فهرست
انتظار از همبازی‌ها؛ از کمال هم حمایت می‌کنند؟
انتظار از همبازی‌ها؛ از کمال هم حمایت می‌کنند؟

انتظار از همبازی‌ها؛ از کمال هم حمایت می‌کنند؟

آی اسپورت – اگر پرسپولیس امروز خوب و تماشاگرپسند و موفق فوتبال بازی می‌کند، علت را باید در آن جستجو کرد که بازیکنانش قریب به دو سال است در کنار یکدیگر حضور دارند و با هم هماهنگ شده‌اند. اما این هماهنگی حاصل نمی‌شود مگر آنکه بین بازیکنان نوعی نزدیکی روحی و روانی ایجاد شود و این خود دوستی‌آفرین و صمیمیت‌افزاست. البته گاهی در تیمها پیش می‌‌آید که یک یا چند تن از بازیکنان محبوب اکثریت نباشند اما در تیمهای موفق عموما آنچه غالب و مستولی است، دوستی و صمیمیت و باهم بودن است و پرسپولیس هم تافته جدا بافته ای محسوب نمی‌شود و مستثنا نیست.

آخرین باری که یکی از سربازان ارتش سرخ برانکو، ساز رفتن کوک کرده بود، علاوه بر آنکه تمام هواداران پرسپولیس یک صدا خواهان بازگشتش شده بودند، دیدیم که بازیکنان هم در این راستا یک زبان شدند تا نظر ستاره عزم سفر کرده را عوض کنند و در نهایت مهدی طارمی در حالی به پرسپولیس بازگشت که بازیکنان برایش تونل تشویقی بازکرده بودند. طارمی بخشی از موفقیت‌‌هایش در گلزنی را مدیون این صمیمیت و یکدلی است.اما آیا این صحنه یک بار دیگر تکرار خواهد شد؟

حالا که کمال کامیابی نیا تبدیل به مطرح ترین معترض پرسپولیس شده،آیا بازهم بازیکنان این تیم برای حمایت از وی دست به کار می‌شوند و با پست‌‌های اینستاگرامی یک شکل حمایت شان از او را به رخ می‌‌کشند؟ در این رابطه یک نکته اساسی وجود دارد که ممکن است موضع گیری آنها را عوض کند. در ماجرای طارمی، ستاره سرخ‌ها در حقیقت با مدیران و باشگاه به مشکل خورده بود و بازیکنانی که خودشان هم دل خوشی از بدحسابی مدیران نداشتند، به حمایت از او برخاستند. اما در قصه کامیابی‌نیا موضوع به گونه دیگری است. کمال صراحتا در مصاحبه‌ای اعلام کرده که مشکلش مالی نیست و با این حساب باید قبول کرد که او در پرسپولیس با مشکل فنی مواجه شده است. تعدد نفرات سرخپوش در منطقه بازی او که با بازگشت نوراللهی بیشتر هم می‌شود و منجر به ایجاد ابهام در فیکس بودن او خواهد شد، احتمالا اصلی‌ترین دلیل او برای اعتراض است و حالا باید دید که آیا بازیکنان در تقابل کامیابی‌نیا و برانکو از همبازی شان حمایت خواهند کرد یا برای جلوگیری از متزلزل شدن جایگاه شان در ترکیب تیم، ترجیح می‌دهند سکوت اختیار کنند؟

 

روزنامه گل

۴ ۳  
آی اسپورت
2017-08-16 13:05:00
نظر دهید

۳ نظر
شاهین
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۱۲
چرت و پرت گویی گُل که واقعن گُل مصرف می کنند و هذیان میکن تا کی ادامه پیدا می کند؟؟
بازیکن درباره فیکس بودن با مربی صحبتی داشته و مربی هم گفته تو را قبول دارم ولی باید تلاش کنی
حالا بازیکنان از چی حمایت کنند؟؟؟
پست بذارن و بگن از فیکس بودن کمال حمایت می کنیم هه هه؟؟

پ.ن؛
گاهی اوقات با خودم می اندیشم چگونه این حجم بلاهت در مغز به این کوچکی جا می گیرد!!
احمد
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۱۷
عجب موجودات پستی پیدا میشن تو قشر روزنامه نگارا. دارند همه زورشون رو میزنن که اتحاد بازیکنان پرسپولیس رو بهم بزنن..
کاملا قابل پیش بینیه. منتظرن بازیکنا واسه کمال پست بزارن بعد تو روزنامشون بگن بازیکنا بر علیه برانکو پست گذاشتن. بعد تو کنفرانس خبری به برانکو بگن بازیکنان بر علیه ات پست گذاشتن و .....
یه سوال از مسئولین این روزنامه نسبتا محترم دارم: پرسپولیس تو اوج باشه شما بیشتر فروش دارید یا تو بحران؟
وجدان و صداقت و همه چی به کنار حداقل به فکر جیبتون و فروشتون باشید.
محمد
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۱۱
داداش من خودم پرسپولیسی هستم.سابقه روزنامه نکاری هم دارم.شماها یچیزیتون میشه انگار.وقتی نمیدونید روزنامه نکاری یعنی چی و ژورنالیسم چیه،چرا انقد اعتراض میکنین؟نفش رسانه چیه؟اگر همین خبر درباره باشگاه رقیب کار میشد کامنت شماها چی بود؟اینکه (بله توی تیم ...های شیشتایی اوضاع همینحوریه و شیشعلی نمیتونه تیمشو جمع کنه و...)!!بعضی کامنتها واقعا حیرت آورن.جدای از اینکه یه عده پشت صفرویکهای مجازی پنهانن و اون خود واقعیشون و تراوشات درونیشون رو به رخ میکشن،ادب و احترام فراموش میشه.کسانیکه الفبای ژورنالیسم رو بلد نیستن به راحتی تهمتی مثل مزدوری و قلم به مزدی میزنن.امثال شما اگه در راس قدرت باشن سانسور ایجاد میشه.پس خواهشا شماها دیگه از سانسور گله نکنین!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر