فهرست
پول برانکو پرداخت شد؛ شفر فقط ۶۰هزار تا؟
پول برانکو پرداخت شد؛ شفر فقط ۶۰هزار تا؟

پول برانکو پرداخت شد؛ شفر فقط ۶۰هزار تا؟

آی اسپورت - طی روزهای گذشته احمد مددی و مسئولان باشگاه استقلال اعلام کردند در تلاش هستند تا مطالبات شفر را به صورت بخش بخش واریز کنند تا مشکل باز شدن پنجره نقل و انتقالات این باشگاه حل شود.

استقلالی ها رقمی حدود ۶۰۰ هزار دلار باید به سرمربی آلمانی پرداخت کنند ضمن آنکه حدود ۶۰ هزار فرانک سوئیس نیز بابت جریمه و دیرکرد باید به فیفا پرداخت شود. با این وجود و بر خلاف اظهارات مدیران استقلال تا امروز تنها ۶۰ هزار دلار از مطالبات ۶۰۰ هزار دلاری شفر به حساب این مربی واریز شده است.

این در شرایطی است که اسماعیل خلیل زده رئیس هیات مدیره استقلال هفته گذشته در استوری اینستاگرامش با عنوان این موضوع که خبر خوبی به هواداران داده مدعی شد مبلغ ۲۰۰ هزار دلار از مطالبات سرمربی آلمانی به وی پرداخت شده است. ( اینجا ببینید)در واقع این رقمی که خلیل زاده مدعی شده نه تنها به حساب سرمربی آلمانی واریز نشده بلکه برگشت هم خورده و مشخص نیست رئیس هیات مدیره استقلال در سفر به ترکیه چه دستاوردی داشته است؟

از سوی دیگر احمد مددی نیز چند شب پیش در گفت وگویی رادیویی اعلام کرد: در ابتدا آن ۲۰۰ هزار دلار برگشت خورد ولی الان پارت پارت در حال واریز هستیم و امیدواریم امشب مبلغ واریزی را به عدد خوبی برسانیم چون الان آخر هفته اروپایی است و دوباره باید از دوشنبه عملیات را آغاز کنیم.ما 2 روش دیگر داریم که اگر با این وضعیت به نتیجه نرسیم سراغ پلن دوم خواهیم رفت. امیدوارم امشب انتقال صورت بگیرد و اگر تا دوشنبه نتوانیم پارت بهتری واریز کنیم باید راه دیگری را برویم.

همه این اظهارات در شرایطی انجام شده که تنها ۱۰ روز تا آغاز لیگ باقی مانده و تنها ۱۰ درصد از مطالبات سرمربی آلمانی به حساب وکیل وی در کرواسی واریز شده است.

اینکه چرا مسئولان استقلال نمی توانند مطالبات سرمربی آلمانی را به وی پرداخت کنند اما از آن سو مدیران پرسپولیس مطالبات برانکو را در چند نوبت به حساب این مربی واریز کرده اند سوالی است که اعضای هیات مدیره و سرپرست این باشگاه باید به آن پاسخ بدهند.

 

فارس 

  ۲  
آی اسپورت
2020-10-27 17:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
Bidad
سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹، ۱۹:۱۱
چرا طرفدارای استقلال نمی تونن از شر این خلیل زاده و دوستانش خلاص بشه؟!!!!
۲
اقلیت تاس
سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹، ۲۰:۰۶
آخه بیشرف پول برانکو را بعد از ۳سال دادن هنره؟ پولی که خودش چندبرابرش برای باشگاه درآورد..‌اونوقت پول شفردلال را هم انتظار داری سریع بدن؟؟
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر