فهرست
گزینه‌های لو رفته و بدون جانشین برانکو: رفیق بد!
گزینه‌های لو رفته و بدون جانشین برانکو: رفیق بد!

گزینه‌های لو رفته و بدون جانشین برانکو: رفیق بد!

آی اسپورت - هنوز فصل تمام نشده، یکی از نزدیکان برانکو و پرشک سابق تیم ملی در صفحه فیس بوکش لیست کاملی از خریدهای فصل آینده پرسپولیس را منتشر کرد و حسابی این تیم را به دردسر انداخت. در لیست او نام‌هایی مثل بیرانوند، امیری، رضایی، ترابی، باقری و آقایی حضور داشتند. نفر اول این لیست خیلی زود با پرسپولیس قرارداد بست اما انتشار دیگر نام‌ها، مذاکرات را پیچیده کرد. حالا پای مشتریان جدیدی وسط آمده و قیمت بازیکنان مورد نظر پرسپولیس هم بالا رفته است. در روزهایی که گسترشی‌ها در سکوت کامل خبری خسوس را خریدند و با چاگو توافق کردند، پرسپولیس تاوان سختی برای هیاهوی رسانه‌ای و اشتباه بزرگ نزدیکان برانکو می‌دهد.

در صورتی که ترابی، رضایی و امیری پرسپولیسی نشوند، سرخپوشان گزینه‌های محدودی برای جانشینی آن‌ها دارند و در پست مهاجم نوک، برای خرید شماره 9 جدید به مشکل می‌خورند. پیش از این قرار بود کاوه رضایی جای طارمی را بگیرد اما با پیچیده شدن این انتقال، مشخص نیست سرنوشت این پست چه خواهد شد.

گفته می‌شود در صورت منتفی شدن انتقال رضایی، برانکو برای جانشینی طارمی سراغ گزینه‌های خارجی می‌رود. گزینه‌هایی که معمولا، ریسک بالا و شانس موفقیت کمی دارند.کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-23 16:10:54
نظر دهید

۳ نظر
امیرخان
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۵۳
این رفیقی که میگین اسمش دکتر خسرو خرمه؟
-
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۵۸
یعنی چه ؟ قوچان نژاد حی و حاضر چرا برن دنبال گزینه های خارجی ؟
مهرداد
سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۴۹
والا این گزینه هایی که گفتن که همینجوری بازارشون گرمه. همه تیما دنبالشونن. بهترین مهره های لیگو تو لیست گذاشته بعد میگه بازارگرمی میکنن. آخه فک کردی اگه پرسپولیس ترابی و کاوه رضایی رو نمیخواست بقیه تیما مشتریشون نبودن؟ تنها گزینه ای که هیشکی نمیخواست همین بیرانوند بود که دیگه خودشو کشت بیاد پرسپولیس. هر چند که اگه میرفت گسترش فولاد میگفت من از کودکی طرفدار گسترش بودم و به خاطر همین گفتم من آبیم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر