فهرست
گزارش روز: بازیکنانی که نسخه فان گال را پیچیدند
گزارش روز: بازیکنانی که نسخه فان گال را پیچیدند

گزارش روز: بازیکنانی که نسخه فان گال را پیچیدند

آی اسپورت- در حالی که فان گال بعد از مدت 2 سال کار در یونایتد اخراج شد، نگاهی داریم به بازیکنانی که در زمان های لازم کمکی به این مربی نکردند و به نوعی با ناکامی اش کمک کردند. سایت گل در گزارشی اشاره به بازیکنانی دارد که در اخراج سرمربی هلندی به طور غیرمستقیم نقش داشته‌اند.


وین رونی
او شاید از اوایل سال 2016 به دوران اوج گلزنی بازگشته باشد و در ادامه در میانه میدان هماهنگی بهتری پیدا کرده باشد، اما بهترین رتبه ای که می توان به عملکرد این بازیکن در دوران فان گال داد «معمولی» است. همیشه در فوتبال می گویند ستاره های واقعی کسانی هستند که در روزهای سختی به کمک باشگاه بیایند. اما زدن 7 گل در 7 بازی از رونی از ماه ژانویه به بعد نشان می دهد که او چقدر در 12 ماه اخیر از اوج خودش به دور بوده. او در 45 بازی به عنوان مهاجم یونایتد تنها 13 گل زد.


آنخل دی ماریا
خرید این بازیکن بدون شک یکی از ناکامی های بزرگ در کارنامه فان گال در یونایتد است. هرچند گفته می شود کسی که بیشترین نقش در خرید گران قیمت یونایتدی ها را داشته اد وودوارد بوده است. او از تیم قهرمان اروپا به منچستر آمد و سطح انتظارات از او بالا بود. اما بلافاصله تبدیل به یکی از ناموفق ترین بازیکنان این تیم شد. بدتر این بود که او در 5 بازی اول در اولدترافورد 3 گل زد و توقعات را بالاتر هم برد و در ادامه نتوانست حتی در اندازه خودش ظاهر شود.


ممفیس دیپای
بعد از ناکامی های دی ماریا، خرید این بازیکن یکی از دلایل اصلی ناکامی سرمربی هلندی است. اگرچه خرید دی ماریا بر اساس درخواست سرمربی نبوده، اما خرید 25 میلیون پوندی این بازیکن کاملا به درخواست خود فان گال بوده است. خود فان گال این بازیکن را در تیم ملی هلند پرورش داده بود و با عملکرد خوبی که او در جام جهانی 2014 و بازی های مقدماتی آن داشت انتظار می رفت که سرمربی هلندی به پیشرفت این بازیکن در لیگ برتر کمک کند که این اتفاق نیفتاد.


باستین شوانشتایگر
شاید او یکی از مشهورترین هافبک های دنیا باشد و در بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان همه بازی های فوق العاده از او به یاد داشته باشند، اما از زمان پیوستن به یونایت از تابستان هیچ چیز مطابق انتظار پیش نرفت. دقایق کم بازی او در آلیانتس آرنا در دو فصل گذشته هواداران یونایتد را درباره فرم این بازیکن نگران کرده بود و بعدا مشخص شد که نگرانی شان بی مورد هم نبوده است. منصفانه است اگر بگوییم ناتوانی او در پوشش میانه زمین یکی از دلایل افت فان گال و تیمش در لیگ برتر بود.


مارکوس روخو
خرید این بازیکن حتی هواداران یونایتد را هم امیدوار نکرد و از اول هم انتظار نداشتند که او خرید مناسبی برای باشگاه باشد. در طول حضور 2 ساله در اولدترافورد روخو سوالات زیادی را در ذهن هواداران ایجاد کرده و واضح ترین و مشترک ترین آن هم این است: چرا چنین بازیکنی را خریدند؟! او بعد از درخشش در اسپورتینگ لیسبون و تیم ملی کشورش در راه رسیدن به بازی های جام جهانی نظر سران یونایت را به خود جلب کرد. اما از زمان پیوستن به باشگاه لیگ برتری دیگر خبری از آن درخشش ها نبود.
 کد خبر 9404
     
آی اسپورت
2016-05-23 16:29:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر