فهرست

مختار جمعه زاده: از فصل بعد فقط در لیگ برتر بازی می کنم!

آی‌اسپورت‌ ـ مختار جمعه زاده مهاجم تیم گل گهر سیرجان که موفق شد در انتهای مسابقات لیگ دسته  اول با به ثمر رساندن 15 گل به مقام آقای گلی این رقابت برسد. در  گفت‌وگو ‌ با آی‌اسپورت‌ بیان می‌ کند که چنانچه در تمام بازی ها از او به عنوان مهاجم نوک استفاده می‌ شد می‌ توانست تعداد گل های بیشتری هم به ثمر برساند.
در مورد بازی آخر تیمتان با تیم پدیده که منجر به صعود این تیم به لیگ برتر شد چه نظری دارید؟
به نظر من بازی خوب و پرهیجانی بود و هر دو تیم برای برد به میدان آمده بودند. پدیده در این بازی موقعیت های بیشتری به نسبت ما داشت و با توجه به تجربه بیشتری که داشتند موفق شدند یکی از موقعیت های خود را تبدیل به گل کند و با پیروزی برابر تیم ما به لیگ برتر صعود کنند. البته باید این  را هم بگویم که تیم ما هم موقعیت هایی داشته ک متاسفانه به گل نرسیدند. من خیلی ناراحتم که سرمربی سیاه جامگان در برخی محافل درباره بازی تیم ما شائبه هایی ایجاد کرده اند و گفته گل گهر در برابر پدیده بازی همیشگی خود را انجام نداد اما باید بگویم که بازیکنان تیم در این بازی فقط به دنبال کسب نتیجه و افزایش اعتبار خود بودند و فقط به پیروزی برابر پدیده فکر می‌ کردند. تیم پدیده با توجه به هزینه های زیادی انجام داده بود و تیم خوبی که برای این رقابت ها در اختیار داشت موفق شد این بازی را ببرد و به لیگ برتر صعود کند. من فکر می‌ کنم در مجموع در این فصل تیم پدیده شایسته حضور در لیگ برتر بود. اما مربی تیم سیاه جامگان باید دقت داشته باشد که نباید با این حرف ها اعتبار تیم ما را زیر سوال ببرد. در فوتبال و در همه بازی ها احتمال برد وباخت وجود دارد و نباید عدم صعود خود را به گردن ما بیاندازد.
در چند بازی است که به عنوان هافبک چپ به میدان می‌ روی پست تخصصی تو کدام است؟
بله در بسیاری از بازی های نیمه فصل دوم به دلیل کمبودهایی که تیم ما در کناره های زمین داشت با صلاحدید مربی تیم به عنوان هافبک چپ بازی کردم. البته باید این را بگویم که پست اصلی من مهاجم نوک است و چنانچه می‌ توانستم در تمام بازی های این فصل به عنوان مهاجم نوک بازی کنم مطمئنا در امر گلزنی موفق بودم. اما حضور من به عنوان هافبک چپ نیاز تیم بود و این مسئله از هر چیز دیگری مهمتر است. در بازی دیروز هم من از دقیقه 25 دچار مصدومیت شد اما به دلیل نیاز تیم و تا انتهای بازی در خدمت تیمم بودم.
این فصل موفق به کسب عنوان آقای گلی لیگ شدی. در این باره چه نظری داری؟
من در این دوره از رقابت ها موفق شدم 15 گل به ثمر برسانم و عنوان آقای گلی را کسب کنم. از ابتدای بازی ها و همان بازی ابتدایی فصل در برابر نفت آبادان در امر گلزنی موفق بودم و این مسئله کمک کرد با اعتماد به نفس بهتر این روند را ادامه دهم. در نیمه اول 9 گل زدم و در نیم فصل دوم به دلیل اینکه کمتر از من به عنوان مهاجم نوک استفاده می‌ شد 6 گل به ثمر رساندم و خدا شکر در انتهای توانستم عنوان آقای گلی را کسب کنم.
برنامه تو برای فصل اینده چیست آیا مایل به حضور در تیم های لیگ برتری هستی؟
صددرصد فقط به حضور در لیگ برتر می‌ اندیشم و می‌ خواهم از فصل آینده در این رقابت ها به میدان بروم تاکنون هم از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد داشتم اما به دنبال یک انتخاب عاقلانه و دقیق هستم.
     
آی اسپورت
2014-04-09 18:39:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر