فهرست
کنایه مظلومی به رحمتی در تمرین استقلال؛ واکنش عجیب طالب‌لو!
کنایه مظلومی به رحمتی در تمرین استقلال؛ واکنش عجیب طالب‌لو!

کنایه مظلومی به رحمتی در تمرین استقلال؛ واکنش عجیب طالب‌لو!

آی اسپورت- استقلال از ساعت 17 و 30 دقیقه در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برنامه‌های تاکتیکی خود را آغاز کرد. قبل از شروع تمرین حدود 50 نفر از طرفداران تیم استقلال در ورزشگاه آزادی حاضر شده و مشغول گرفتن عکس یادگاری با بازیکنان بودند.
* پدر حسین تراب‌پور مربی گلرهای استقلال از طریق نزدیکانش یک راس گوسفند به محل تمرین آورد که زیر پای بازیکنان قربانی شد. هنگامی که این گوسفند زیر پای بازیکنان ذبح شد وحید طالب‌لو با خنده به هم‌بازی‌هایش گفت نسل گوسفندها منقرض شده اما استقلال قهرمان نشد!
* قبل از آنکه تمرین آغاز شود وحید طالب‌لو یک دست کامل پیراهن خود را به یکی از هواداران استقلال هدیه داد. ظاهرا این هوادار چند بار به محل تمرین مراجعه کرده بود و از طالب‌لو درخواست پیراهن داشت.
* وقتی بازیکنان وارد زمین چمن شدند مهدی رحمتی خیلی کوتاه با پرویز مظلومی گفت‌وگو کرد.
* امید ابراهیمی برای سومین جلسه پیاپی بعد از دیدار دوستانه مقابل تیم ملی دانشجویان در تمرین استقلال شرکت نکرد. ظاهرا این بازیکن به دلیل مسائل مالی در تمرینات آفتابی نمی‌شود. البته امروز در زمین تمرین استقلال این شایعه مطرح شد که ابراهیمی به قطر سفر کرده اما با توجه به نزدیک بودن دیدار استقلال و ذوب‌آهن در جام حذفی این موضوع بعید است. همچنین خسرو حیدری و سجاد شهباززاده نیز دیگر غایبان تمرین امروز استقلال بودند.
* عادل شیحی هافبک تیم استقلال پس از پشت سر گذاشتن دوران محرومیت در تمرین تاکتیکی امروز حضور پیدا کرده و پا به پای آبی‌پوشان کار با توپ انجام داد. این بازیکن به دیدار با ذوب‌آهن می‌رسد. همچنین محسن کریمی امروز زیر نظر دکتر نوروزی که 2 هفته‌ای است در تمرینات حاضر می‌شود کار جداگانه انجام داد.
* تمرین امروز به گرم کردن دور زمین، بازی 4 به 2 و ارسال از جناحین اختصاص داشت و در حین برگزاری تمرین فردی که ادعا می‌کرد با مظلومی دوست است با لباس شخصی به میانه زمین رفت که سرمربی استقلال از وی خواست در گوشه‌ای از زمین بنشیند و منتنظر بماند و بعد از دقایقی مظلومی نزد خبرنگاران آمد و خطاب به آنها گفت من ارتباط خوبی با شما دارم و البته از طرف دیگر با شما کاری ندارم! این صحبت سرمربی استقلال باعث خنده حاضرین شد.
* محمد نوازی که مشغول آماده کردن بعضی از برنامه‌های تاکتیکی بود با دیدن خبرنگاران خطاب به آنها گفت کدام سایت نوشته من قهر کرده بودم. من کی قهر کردم که خودم خبر ندارم؟
* در آخرین آیتم تمرین امروز استقلال بازیکنان باید در دو جناح توپ را به سمت دروازه ارسال می‌کردند که در این لحظه مظلومی با صدای بلند به مهدی رحمتی گفت آقای رحمتی می‌توانی درون دروازه بایستی؟ رحمتی پاسخ داد من که مشکلی  ندارم یعنی مریض نیستی؟ در همین لحظه سرمربی استقلال به گوشه زمین آمد و به یکی از مربیان گفت رحمتی چند روز است سرما خورده و با همین شرایط تمرین می‌کند.
* با توجه به برگزاری تمرین صبح تیم استقلال آبی‌پوشان امروز سبک‌تر از روزهای گذشته کار تاکتیکی انجام دادند و قرار است این تیم فردا در دیداری دوستانه در ورزشگاه آزادی به میدان برود.
 استقلال فردا با یکی از تیم‌های لیگ آسیا ویژن به میدان خواهد رفت و این مسابقه دور از چشم هواداران و خبرنگاران برگزار خواهد شد. آبی‌پوشان قرار است در فینال جام حذفی روز 9 خرداد به مصاف ذوب‌آهن بروند.
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-23 18:16:08
نظر دهید

۱ نظر
اس اسی
سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۱۲
رحمتی نماد جدید باندبازی و بازیکن سالاری
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر