فهرست
اختصاصی آی اسپورت/ چرا ویسی به سپاهان رفت؟
اختصاصی آی اسپورت/ چرا ویسی به سپاهان رفت؟

اختصاصی آی اسپورت/ چرا ویسی به سپاهان رفت؟

عبدالله ویسی بعد از فرناندو ده خسوس تبدیل به دومین جداشده کلیدی استقلال خوزستان شد. سرمربی تیم قهرمان به اصفهان برگشت ولی این بار به عنوان مربی تا اوضاع بدترین مدافع عنوان قهرمانی تاریخ لیگ برتر را سر و سامان بدهد.
ویسی تا قبل از جدا شدن خسوس همچنان به ادامه حضور در استقلال خوزستان تمایل داشت ولی اتفاقاتی مثل عدم اهدای خودروهای وعده داده شده به بازیکنان در صورت قهرمانی او را مجبور کرد به سپاهانی ها جواب مثبت بدهد.
اما مهمترین دلیل ترک اهواز و حضور در اصفهان را باید در رفتار مدیران استقلال خوزستان جستجو کرد. آنها تمایلی به برآورده ساختن خواسته های ویسی برای فصل بعد در لیگ و آسیا نداشتند و همین موضوع باعث شد امکان ادامه همکاری وجود نداشته باشد.
ویسی این موضوع را در گفتگو با آی اسپورت تلویحا تایید می کند:«فکر می کنم بیشتر از اینکه امسال بتوانم به استقلال خوزستان کمک کنم می توانم برای سپاهان مفید باشم چون مسئولان استقلال خوزستان دیگر از ما قهرمانی نمی‎خواهند و من نیز از اینکه سال بعد نتوانم در کورس قهرمانی با استقلال خوزستان باشم ناراحت می شوم. امیدوارم با حضورم در سپاهان بتوانم این تیم را به روزهای خوب برگردانم».
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-23 19:10:53
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۲۴
شما هتریک قهرمانیو بکن تو حلقت نمیخواد حرف از بدترین مدافع قهرمانی لیگ بزنی کس کش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر