فهرست

گزارش ویژه: ویسی و دغدغه ای به نام محرم نویدکیا

آی اسپورت - عبدالله ویسی به خوبی می داند که کار در سپاهان چقدر با مربیگری در اهواز متفاوت است. او حالا روی نیمکت تیمی می نشیند که فصلی فوق العاده پرحاشیه و کابوس وار را پشت سر گذاشته و نیازمند تغییراتی جدی است.
ویسی دیروز در اولین مصاحبه اش به عنوان مربی سپاهان گفته که می خواهد در سپاهان انقلاب کند و از طرفداران تیمش خواسته به جای آنکه روی یک شخص زوم کنند به فکر موفقیت تیمشان باشند.
به نظر می رسد منظور ویسی از این حرفها، محرم نویدکیا باشد. بازیکنی که پارسال نقش زیادی در جدایی حسین فرکی و اخراج ایگور استیماچ از سپاهان داشت و محبوبیت بسیار زیادش در اصفهان، حداقل پارسال بیشتر از آنکه به نفع سپاهان باشد به ضرر این تیم بود.
صحبتهای دیشب محرم در برنامه نود به خوبی نشان داد که او چه نقش مهم و تعیین کننده ای در معادلات سپاهان دارد و کار به جایی رسید که عادل فردوسی پور به شوخی گفت ویسی اگر حرفهای محرم را بشنود، قطعا سینه خیز به اهواز بر می گردد.
ویسی که تجربه حضور در سپاهان را دارد، در اولین قدم باید تکلیف محرم نویدکیا را مشخص کند. سرمربی سپاهان دیروز البته به صورت شفاف در مورد نویدکیا صحبت نکرد و نگفت که محرم در سپاهان مدل 95 چه نقشی خواهد داشت و اصلا در این تیم حضور دارد یا نه. به هر حال محرم نویدکیا - که زمانی بازیکن فوق العاده بدون حاشیه و دوست داشتنی ای بود - حالا تبدیل به اولین دغدغه عبدالله ویسی در سپاهان شده و باید دید گواردیولای ایرانی چه برنامه ای برای حل معادله محرم دارد
     
آی اسپورت
2016-05-24 07:24:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر