فهرست
ابهام روز؛ غول صربستانی جایگزین طارمی می‌شود؟
ابهام روز؛ غول صربستانی جایگزین طارمی می‌شود؟

ابهام روز؛ غول صربستانی جایگزین طارمی می‌شود؟

آی اسپورت - پرسپولیس، مهدی طارمی را از دست داده، باشگاه و برانکو دیگر جری بنگستون را نمی‌خواهند و علی علیپور هم یک پیشنهاد روسیه‌ای دارد. بدین ترتیب موقعیت هر سه مهاجم نوک پرسپولیس در این تیم متزلزل است. با توجه به سیستمی که برانکو از آن استفاده می‌کند پرسپولیس باید چهار مهاجم داشته باشد که دو تا از آنها را در ترکیب اصلی قرار دهد و دو تای دیگر را به عنوان رزرو در اختیار داشته باشد اما الان حضور هیچ مهاجمی در تیم فصل بعد قطعی نیست و این می‌تواند یک موضوع کاملا نگران کننده و جدی برای پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات باشد.
حدود یک هفته صحبت از کاوه رضایی مطرح بود تا به عنوان جانشین طارمی خط حمله سرخ‌ها را سر و سامان دهد اما احتمال لژیونر شدن او بیشتر از حضورش در پرسپولیس است. در عین حال هیچ گزینه داخلی دیگری برای حضور در خط حمله سرخ‌ها مطرح نشده و تنها از یک گزینه خارجی نامی به میان آمده است. فصل گذشته برانکو دو بازیکن کروات را به مسوولان پرسپولیس معرفی کرد تا در صورت توافق قراردادشان را منعقد کنند، که در نهایت مسوولان پرسپولیس تنها با ماریچ مدافع کروات به توافق رسیدند. غیر از ماریچ مهاجم بلند قامتی هم در ایران حضور یافت اما با مسوولان باشگاه پرسپولیس به توافق نرسید. ایوان کرشتانوویچ که سابقه حضور در دیناموزاگرب کرواسی را دارد، با ۳۳ سال و ۱۹۶ سانتیمتر قد به دلیل مشکلات مالی نتوانست فصل قبل به پرسپولیس بپیوندد اما با تخفیف خوبی که مدیربرنامه‌های این بازیکن به مسوولان پرسپولیس داده و همچنین اعتمادی که مدیران تیم نسبت به گزینه‌های مدنظر برانکو پیدا کرده اند، راضی شدند از این بازیکن دعوت کنند تا به ایران بیاید و مذاکرات جدی‌تری را در دفتر باشگاه پرسپولیس انجام دهند. شنیده می‌شود طی هفته‌های آینده این بازیکن به همراه مدیربرنامه‌اش به تهران خواهد آمد. طبق شنیده‌ها مبلغ قرارداد این بازیکن حدود ۲۰۰هزار دلار خواهد بود.
 
منبع: وبسایت برانامه 90
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-24 10:13:15
نظر دهید

۳ نظر
Mojtaba
سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۲۰
خدا کنه اینم بلد باشه خودشو بندازه و پنالتی بگیره
نفتون 2 استقلال 1
سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۱۲
اگه قراره در سطح مهاجمای بسیار ضعیفی مثله شهباززاده و برهانی و پروپچیج باشه بهتره با همون بنگسون تاج سوراخ کن تمدید کنیم.
-
سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۴۸
به نظر خوب میاد. شوت زنی خوب هد زنی عالی و فرار های به جا و از همه مهم تر تموم کننده خوبی هم هست. اخرین بار تو لیگ امسال بوسنی تو 19 بازی 11 گل و دو تا پاس گل داشته و امار خوبی در کل داشته و روند گل زنیش تقریبا ثابته و افت نا0داره با توجه به سنش البته و تیم هایی که بازی کرده امید وارم جای مهدی رو خوب پر کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر