فهرست
پشت پرده انتقال رونالدینیو به پرسپولیس؛ هدایتی کجای داستان بود؟
پشت پرده انتقال رونالدینیو به پرسپولیس؛ هدایتی کجای داستان بود؟

پشت پرده انتقال رونالدینیو به پرسپولیس؛ هدایتی کجای داستان بود؟

آی اسپورت - هواداران پرسپولیس هم حتما تصور کرده‌اند پروسه حضور رونالدینیوی برزیلی در تیم محبوب‌شان به همین دلیل بسته شده؛ غافل از اینکه اصل ماجرا چیز دیگری بود.
حسین هدایتی قصد داشت به عنوان یک هدیه ویژه- و در واقع برای اثبات توانایی‌های خود در اداره باشگاه پرسپولیس- رونالدینیو را به پرسپولیس بیاورد اما پس از اینکه مسئولان باشگاه متوجه نیت او شدند، ورق برگشت و پروسه جذب رونالدینیو هم به طور کلی منتفی شد. راست و دروغش گردن راوی اما گویا یکی از معاونان باشگاه پرسپولیس که دلش نمی‌خواهد هدایتی نقشی در این باشگاه داشته باشد وقتی متوجه این ماجرا می‌شود، تمام تلاشش را به کار می‌گیرد تا پای ستاره برزیلی به تهران باز نشود.
این چیزی است که یکی از نزدیکان باشگاه هم تاییدش می‌کند: «بعضی‌ها دوست داشتند به مردم و هواداران بگویند که رونالدینیو را آنها به ایران می‌آورند و با این کارشان می‌خواستند از نام پرسپولیس به سود خودشان استفاده کنند. به همین دلیل وقتی خبر آمد که هدایتی قصد دارد رونالدینیو را برای پرسپولیس بخرد، ورق برگشت و باشگاه ترجیح داد پرونده این بازیکن برزیلی به طور کلی بسته شود.»جالب اینکه عنوان شد مبلغ پیشنهادی رونالدینیو به باشگاه پرسپولیس سه میلیون دلار بوده اما نکته قابل توجه دیگری در این میان از قلم افتاد که واسطه ایرانی پس از گفت‌وگو با برادر رونالدینیو اینطور آن را مطرح کرد: «آنهایی که رقم پیشنهادی رونالدینیو را اعلام کرده‌اند، اشتباه نکردند و صحبت‌شان درست است اما این را نباید فراموش کنید که اگر باشگاه پرسپولیس می‌توانست برای رونالدینیو اسپانسر بگیرد، تمام هزینه‌های این انتقال و حتی بیشتر از آن به باشگاه برمی‌گشت. جدا از آن حتی اگر اسپانسری برای عقد قرارداد با رونالدینیو جلو می‌آمد، باز هم پول هنگفتی نصیب باشگاه پرسپولیس می‌شد.
بدون شک حضور رونالدینیو در آسیا بدون همراهی اسپانسرها اتفاق نمی‌افتاد و شک نکنید که با رقم خوردن چنین موضوعی بخش زیادی از پول قرارداد رونالدینیو به باشگاه پرسپولیس برمی‌گشت.» مدیران پرسپولیس اما که در ظاهر با حسین هدایتی دمخور شده‌اند، ترجیح می‌دهند او تنها در خرج کردن و پاداش دادن اختیار عمل داشته باشد و با فاصله از باشگاه بایستد. توقعی که هیچ بعید نیست هدایتی را دوباره از پرسپولیس دور کند اما فعلا به همان اندازه که باشگاه‌نشین‌های پرسپولیس دوری او از باشگاه را می‌خواهند، حسین هدایتی تلاش می‌کند برای تصاحب این باشگاه و در این راه، از هیچ ترفندی نمی‌گذرد.
 
منبع: ایران ورزشی
 
  ۷  
آی اسپورت
2016-05-24 10:38:52
نظر دهید
۷ نظر
-
سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۴۳
حاج حسین محبوب قلب ها
برزو
سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۲۱
حاج حسین دزدِ دزدها!/ لنگی هنوز نمیدونن به علت پول کثیف همین ادم فاسد استیل اذین سقوط کرد و این فصل هم دست لنگ از جام کوتاه موند.
-
سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۱۲
آخه رونالدیونهوی بزرگ رو چه به این آدم ها و باشگاه کوچیک. بند کفش رونالدینیو هم واسه پیروزی زیادیه.
-
سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۱۹
شما به بزرگیه انصاری شارلاتان و نجف نزاد زمین خوار ببخش.
-
سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۴۳
برزو نون بازوی خودت رو بخور پخمه!‌نکه خیلی تلاش کردی فقط یک مشت اراجیف می نویسی و نشون میدی هنوز مثل یه کیسه چرکی ...
-
سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۳۸
رونالدینهو خودکشی کرد
فرناز
سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۲۰
چه زود یادمون رفت حسین هداینی زمانی که از پرسپولیس می رفت از باشگاه چک گرفته بود واسه هزینه کرد های خارج از بود جه اش .... حالا یکهو چی شده ؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر