فهرست
ناراحتی دیبالا: دلم می‌خواست در کوپا آمه‌ریکا بازی کنم
ناراحتی دیبالا: دلم می‌خواست در کوپا آمه‌ریکا بازی کنم

ناراحتی دیبالا: دلم می‌خواست در کوپا آمه‌ریکا بازی کنم

آی اسپورت - پائولو دیبالا که یکی از بازیکنان تأثیرگذار تیم فوتبال یوونتوس در فصل اخیر بود، فرصت حضور در اردوی آماده‌سازی تیم ملی آرژانتین برای مسابقات کوپا آمه‌ریکا 2016 را از دست داد، چون خراردو مارتینو، سرمربی آلبی‌سلسته در  لیست نهایی از او دعوت به‌عمل نیاورد. دیبالا که در فصلی که گذشت در مجموع تمامی رقابت‌هایی که برای یوونتوس به میدان رفت، 23 گل برای راه‌راه پوشان تورین به‌ثمر رساند، می‌گوید از اینکه نمی‌تواند آرژانتین را در مسابقات کوپا آمه‌ریکا همراهی کند، ناراحت است چون باشگاه یوونتوس پیش از این به او اجازه نداده بوده که تیم فوتبال المپیک آرژانتین را در بازی‌های المپیک 2016 همراهی کند.
دیبالا در گفت‌و‌گو با شبکه تلویزیونی «DirecTV» آمریکا گفت: از اینکه به اردوی تیم ملی آرژانتین برای حضور در مسابقات کوپا آمه‌ریکا دعوت نشدم، ناراحتم چون می‌دانستم که باشگاه یوونتوس اجازه جدایی من برای همراهی آرژانتین در بازی‌های المپیک 2016 را نمی‌دهد. می‌خواستم همراه آلبی‌سلسته در آمریکا (محل برگزاری این دوره کوپا آمه‌ریکا) باشم، اما به‌هر حال باید به تصمیم خراردو مارتینو هم احترام گذاشت. شکل دادن خط حمله با وجود این همه پدیده واقعاً کار سختی است.
دیبالا که نمایش تحسین‌برانگیزی در فصل اول حضورش در یوونتوس داشت، مورد توجه دو غول فوتبال اسپانیا یعنی رئال مادرید و بارسلوناست.
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-05-24 12:11:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر