فهرست
فرکی: باخت به استقلال را فراموش کرده ایم /چاره ای نداریم ، باید ببریم
فرکی: باخت به استقلال را فراموش کرده ایم /چاره ای نداریم ، باید ببریم

فرکی: باخت به استقلال را فراموش کرده ایم /چاره ای نداریم ، باید ببریم

آی اسپورت - حسین فرکی در آستانه قهرمانی قرار دارد. این مربی که تیمش در هفته مقابل آخر شکست خانگی را برابر استقلال متحمل شد ، در کنار تلاش برای بردن گسترش فولاد تبریز امیدوار است امیدوار است نفت هم سپاهان را نبرد تا بتواند قهرمانی را از آن تیمش ببیند.

*کورس قهرمانی را چطور تحلیل می کنید؟

امیدوارم در بازی با تیم فوتبال گسترش تبریز نتیجه بازی به نفع ما رقم بخورد و سپاهان اصفهان با گرفتن امتیاز در برابر تیم نفت، زمینه قهرمانی تیم فولاد خوزستان را فراهم کند.

*البته اگر در اهواز به استقلال نمی باختید شرایط بهتری داشتید.

متاسفانه در آن مسابقه در حالیکه تیم برتر میدان بودیم، با بدشانسی مغلوب شدیم. به همین منظور شرمنده هواداران خود شدیم. به همین دلیل در هفته پایانی همه تلاش و سعی خود را انجام خواهیم داد تا بتوانیم با پیروزی زمین مسابقه را ترک کرده و دل هواداران خود را شاد و مسرور کنیم. البته بازیکنان تیم فوتبال فولاد خوزستان آن بازی را فراموش کرده و اکنون به فکر بازی هفته پایانی در برابر تیم گسترش فولاد تبریز هستند تا لیگ برتر را با سربلندی به پایان ببرند.

*فولاد با آمادگی کامکل به فکر رویارویی با گسترش فولاد است؟


به هر حال چاره ای به غیر از بردن نداریم . البته سه بازیکن کلیدی و تاثیرگذار خود را به علت محرومیت و مصدومیت در اختیار نداریم و به همین دلیل بازیکنان حاضر در زمین باید برای رفع این مشکل تلاش مضاعف از خود بروز دهند.

     
آی اسپورت
2014-04-09 19:27:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر