فهرست
آنالیز/ تاتنهام فصل آینده پوچتینو
آنالیز/ تاتنهام فصل آینده پوچتینو

آنالیز/ تاتنهام فصل آینده پوچتینو

آی اسپورت- تیم شمال لندنی تاتنهام هنوز به اهدافش در ترانسفرمارکت نرسیده است. اما مطمئنا بازیکنانی از این تیم خارج و بازیکنانی به آن‌ها اضافه خواهند شد. در زیر توضیح خواهیم داد که این تیم برای رقابت‌های فصل آینده چه فرمی می‎تواند داشته باشد.

سیستم

پوچتینو از نظر تاکتیکی انعطاف‌پذیر است، اما اولویتش با استفاده از سیستم 1-3-2-4 است. در شرایطی که این تیم فصل گذشته شانس خوبی برای قهرمانی داشت و در نهایت دوم شد، انتظار می‌رود برای فصل آینده هم پوچتینو از همین سیستم استفاده کند.

خط دفاعی

هوگو لوریس دوباره کاپیتان و درون دروازه خواهد بود و قرارداد جدیدی با این تیم امضا کرده است. توبی آلدروایرلد و یان فرتونگن هم انتخاب‌های اصلی برای پست دفاع میانی هستند. دنی روز امیدوار است جایگاهش را از بن دیویس پس بگیرد، البته وقتی مصدومیتش به پایان رسید و در سمت چپ خط دفاعی قرار گیرد. اما در سمت راست کایل واکر است که آینده‌ای مبهم دارد. منچستریونایتد او را می‌خواهد و شاید از تاتنهام جدا شود.

کیران تریپیر اگر واکر جدا شود می‌تواند گزینه اصلی جانشینی او باشد، اما منابع نزدیک به اسکای گفتند تاتنهام بازیکنانی را برای خرید برای این پست مد نظر دارد. ریکاردو پریرا از پورتو که رقم فسخ قراردادش 22 میلیون پوند است یکی از گزینه ها است و جوئل فلتمان از آژاکس، ژرمی تولیان از هوفنهایم و بنژامین هنریش از لورکوزن هم دیگر گزینه‌ها هستند. رایان سسگنون از فولام هم یکی دیگر از گزینه‌هاست.

خط میانی

خط میانی تاتنهام در حال حاضر فرم خوبی دارد. اما صحبت از آمدن احتمالی گزینه‌های دیگر هم هست. راس بارکلی یکی از آن‌هاست، البته بازیکن اورتون در صورتی منتقل خواهد شد که توقع مالی‎اش را کاهش دهد. هسته خط میانی پوچتینو را اریک دیر و ویکتور وانیاما تشکیل می‌دهند و البته موسی دمبله. هری وینکس هم ذخیره است. دیر به منچستریونایتد نسبت داده شده بود، اما تاتنهام زیر فشاری نیست و فصل گذشته قرارداد او را تمدید کرده است. بارکلی تنها هافبک تهاجمی‌ای نیست که به این تیم نسبت داده شده و مطبوعات فرانسه مدعی شدند توماس لمار از موناکو هم مد نظر تاتنهام است. موسی سیسوکو شاید از این تیم جدا شود، چون فصل گذشته هم عملکرد خوبی نداشته است. کارلس آلنا از بارسا هم بازیکنی ارزان‌قیمت است که به تاتنهام نسبت داده شده است.

خط حمله

تاتنهام قراردادش را برای مدت 5 سال دیگر با هری کین تمدید کرده است و ستاره 23 ساله دوباره نفر اصلی خط حمله تیم پوچتینو است. وضعیت ونسان یانسن مبهم است و مونشنگلادباخ گفته می‎شود مشتاق جذب او است. به گزارش دیلی میرر وضعیت انتقال او اصلا مشخص نیست.

۲    
آی اسپورت
2017-07-01 18:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر