فهرست
سابقه ی بد بایرن مقابل انگلیسی ها؛ دو تساوی و دو شکست در آلیانس
سابقه ی بد بایرن مقابل انگلیسی ها؛ دو تساوی و دو شکست در آلیانس

سابقه ی بد بایرن مقابل انگلیسی ها؛ دو تساوی و دو شکست در آلیانس

آی اسپورت- دیدار امشب بایرن و منچستر یونایتد دیدار دو تیم با شرایط تقریبا مشابه در لیگ های داخلی است باواریایی ها با 24 قهرمانی در بوندس لیگا رکورددارند و منچستری ها نیز بالای 20 قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کرده اند هر دو تیم نیز با 13 حضور در جمع 16 تیم پایانی از این حیث رکوردهایی مشابه دارند.
اما نکته ای که نگرانی های مونیخی ها را افزایش می دهد آمار نه چندان خوب بایرن در تقابل با تیم های انگلیسی در آلیانس آرنا است بایرن پس از شکست در ضربات پنالتی مقابل چلسی در فینال 2012 از چهار بازی اخیر خود مقابل لیگ برتری ها دو تساوی و دو شکست را کسب کرده است آماری که درک نگرانی های گواردیولا را راحت تر می کند.
البته به طور کلی آمار بایرن در بازی با انگلیسی ها قابل اعتماد است آن ها 10 پیروی، 6 تساوی و تنها 3 شکست را در کارنامه دارند در آن سمت شرایط برای من یونایتد متقاوت تر است شیاطین سرخ از چهار بازی گذشته ی خود مقابل بایرن تنها یک پیروزی کسب کرده اند.
منچستر یونایتد رکورددار بازی در لیگ قهرمانان است آن ها 200امین بازی خود را در این رقابت ها تجربه می کنند و رئال مادرید با 197 بازی پشت سر سرخ های منچستر جای گرفته اند بایرن مونیخ نیز با 185 بازی در لیگ قهرمانان در جایگاه چهارم قرار دارد. از دیگر آماری که در مورد این بازی می توان اشاره کرد مربوط به رایان گیگز است او در دیدار امشب می تواند 142امین بازی خود در چمپیونزلیگ تجربه کند و از این حیث با رکورد رائول مساوی کند.
     
آی اسپورت
2014-04-09 20:50:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر