فهرست
عیبی یوخ 70 هزار نفری در یادگار امام؛ حق تراکتور حذف نبود
عیبی یوخ 70 هزار نفری در یادگار امام؛ حق تراکتور حذف نبود

عیبی یوخ 70 هزار نفری در یادگار امام؛ حق تراکتور حذف نبود

آی اسپورت- تراکتورسازی تبریز همان‌طور که در بازی رفت شایستگی باخت پرگل را نداشت، در بازی برگشت هم حقش بسیار بیشتر از سه گلی بود که وارد دروازه النصر امارات کرد. شاگردان قلعه‌نویی با نمایشی استثنایی در این بازی و به خصوص در نیمه دوم، نشان دادند به هیچ عنوان حقشان حذف از لیگ قهرمانان آسیا نبود. حساسیت بالای این بازی باعث شد تا 70 هزار تبریزی امشب خود را به ورزشگاه یادگار امام برسانند تا تراکتورسازی را حمایت کنند. نمایش عالی تراکتور در این بازی و حذف از لیگ قهرمانان در عین شایستگی باعث شد تا بعد از مدت‌ها شعار اختصاصی "عیبی یوخ" در تمام ورزشگاه طنین انداز شود. این بزرگ‌ترین دستاورد شاگردان قلعه‌نویی در پایان کارشان در فصل 95 - 94 بود.


به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 

کد خبر: 9401
  ۵  
آی اسپورت
2016-05-24 21:59:55
نظر دهید

۵ نظر
-
سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۰۱
نمی دونم چرا تا آخر میریم ولی آخرش فقط حسرت برامون میمونه راضیم به رضای خدا شکر بلاخره عروسی به کوچه ما هم میاد
سعید
سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۳۹
امروز 70 هزار تبریزی به ورزشگاه نیامده بود. شهامت داشته باشید و واقعیتها رو بگویید. مرد باشید و حقیقتهارو بیان کنید.
امروز 70 هزار آذربایجانی باغیرت از سرتاسر آذربایجانشرقی و غربی و اردبیل و زنجان و تهران و ... به ورزشگاه اومدند به عشق تیمشان "تیراختور"
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۱۱
حیفشد..نیمه اولفوق العاده بدبودن
-
چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۴۶
تراکتور قطعا قهرمانی را در سه بازی اخره لیگ با صبای قم و سیاه جامگان که جزو بازیهای تایین کننده قهرمان و سرنوشت سازه لیگ بودن از دست داد ... وقتی که جلوی این دو تیم که نتیجه اش قهرمان رو تایین میکرد هیچ انگیزه وفعل خواستن و اشتیاقی در وجوده بازیکنان برای برد و نزدیک شدن به قهرمانی وجود نداشت .حال این سوال برای شخصه من هیچ گاه حل نشد که چرا تو اون دو بازی اخر بازی های به اون مهمی و حساسی و تایین کننده با صبا و سیاه جامگانه ته جدولی اونم تو تبریز شاگردان قلعه نوعی به راحتی حتی مساوی هم نه بلکه می بازن به رقیبانه ضعیفه خود و خبری از به اب و اتش زدنه بازیکنا و حتی انگیزه داشتن تو این چند بازی اخره لیگ نبود ....چرا؟؟؟ چرا که حتی اگه نیمی از انرژی بازی استقلال و بازی با النصر رو تو این دوتا بازی تایین کننده داشتن تراکتور الان با فاصله امتیازی قهرمانه لیگ بود ... دلیلش هر چه که بود و خواسته هر کس یا کسانی بود که تراکتور قهرمان نشه تا یکی از سرخابی قهرمان بشن یا چیزه دیگه ...مسلم بود که قهرمان نشدنه تراکتور مهندسی شد باز و این بار قبل از بازی فینال و کمی قبل از لحظه اخر که کمتر به چشمه هوادار بیاد...
ماراغالی
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۴۴
یاشا امیر پاشا و همه زحمت کشهای تیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر