فهرست

ادعای اسکوچیچ: من سرمربی جدید استقلال هستم

آی اسپورت - در شرایطی که هنوز تکلیف نیمکت استقلال برای فصل بعد مشخص نشده و معلوم نیست پرویز مظلومی به کارش ادامه می دهد یا نه، یکی از گزینه های سرمربیگری این باشگاه مدعی شده که کارش با استقلال تمام شده است.
دراگان اسکوچیچ سرمربی سابق فولاد که این روزها در کرواسی به سر می برد، در کشورش مدعی شده که فصل بعد روی نیمکت استقلال می نشیند.
جام نیوز دلیل ادعای اسکوچیچ را اینگونه توضیح داده است:  یکی از معاونین سابق باشگاه استقلال که ید طولایی هم در حوزه نقل و انتقالاتی این باشگاه داشت و بی صبرانه بازگشت به استقلال را انتظار می کشد، تلاش فراوانی برای جا انداختن اسکوچیچ در استقلال دارد تا خودش نیز به همین واسطه بار دیگر به جمع آبی پوشان باز گردد.
 شنیده می شود که این معاون سابق که بعد از سال های زیادی حضور در باشگاه استقلال و سبقه کار کردن با همه مدیران عامل گذشته، در اواسط فصل رفته رفته کمرنگ شد و در نهایت نیز از باشگاه کنار گذاشته شد، روابط بسیار خوبی با یکی از مدیربرنامه های اسکوچیچ دارد و از همین رو در تلاش برای رساندن این مربی کروات به نیمکت استقلال است.
 این در حالی است که برخی رسانه های پرمخاطب نیز به شدت به دنبال حضور اسکوچیچ در استقلال هستند تا جنس کروات در تیم های بزرگ پایتخت جور شود!
 گویا از آنجایی که باشگاه استقلال از این سرمربی لیست خرید گرفته کاملا باورش شده که فصل بعد روی نیمکت استقلال خواهد نشست.


کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-25 05:15:42
نظر دهید

۲ نظر
حامد
چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۱۳
خب بگید نظری جویباری دیگه! چرا رمزی حرف میزنید!
برزو
چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۲۰
ایشالا خیر باشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر