فهرست
سوال روز: هوینس امشب به وی آی پی آلیانس باز می گردد؟
سوال روز: هوینس امشب به وی آی پی آلیانس باز می گردد؟

سوال روز: هوینس امشب به وی آی پی آلیانس باز می گردد؟

آی اسپورت- بایرن مونیخ در حالیکه نوار شکست ناپذیری های خود در بوندس لیگا را شنبه شب مقابل آگسبورگ قطع شده می بیند باید در غیاب چندین مصدو و محروم خود به مصاف منچستر یونایتد برود.

اما به گزارش رسانه های آلمانی اولی هوینس رئیس اسبق بایرن مونیخ که در انتظار اجرای قرار سه سال و نیمه خود به سر می برد احتمالا در این دیدار اروپایی مانند گذشته در صندلی وی آی پی خود خواهد نشست تا پیش از زندان رفتن این بازی حساس را از دست ندهد.

و این برای مونیخی ها خوش یمن است...

بایرن بدون حضور هوینس نمایش های خوبی نداشت شکست پس از 524 روز و انجام دو بازی بدون برد در دو هفته ی گذشته (3 بر 3 مقابل هوفنهایم و 1 بر1 مقابل منچستر یونایتد). اما پیش از اینکه مسائل مدیریتی برای اولی هوینس روی دهد آن ها با قدرت در حال پیشروی بودند و در هر بازی حداقل دو گل به ثمر رسانده بودند و میانگین 2.84 امتیاز را به ثبت رسانده بودند.

از این رو حضور هوینس را در دیدار امشب می توان برای بایرن خوش یمن تلقی کرد البته این در صورتی است که گمانه زنی های رسانه ای برای حضور وی صحیح بوده باشد. اما آنچه که در گفته های پپ هم مشخص است این دیدار برای بایرن حکم مرگ وو زندگی دارد و با توجه به آنچه در شخصیت و تعصب هوینس سراغ داریم بعید است که او در این شرایط باشگاهش را تنها بگذارد.

     
آی اسپورت
2014-04-09 22:12:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر