فهرست
دفاع خلعتبری از محرم: اسطوره ماندنی است، بقیه باید بروند
دفاع خلعتبری از محرم: اسطوره ماندنی است، بقیه باید بروند

دفاع خلعتبری از محرم: اسطوره ماندنی است، بقیه باید بروند

آی اسپورت - محمدرضا خلعتبری یکی از معدود کسانی است که در ماجراهای محرم نویدکیا و باشگاه سپاهان حق را به کاپیتان این تیم می‌دهد. البته این حمایت چندان هم غیر قابل پیش بینی نبود. چرا که خلعتبری چندی پیش هم از مدیریت این باشگاه انتقاد کرده بود.
خلعتبری در تازه‌ترین صحبت‌هایش در این باره باز هم از محرم حمایت کرده است. او گفته است:« محرم بازیکنی است که همیشه حرف‌هایش را رک و پوست‌کنده می‌زند. شاید برخی بگویند که چرا نویدکیا در خیلی از مسائل خودش را وارد کرد، ولی این کار با خواسته محرم نبود. وقتی مسئولان باشگاه یا کادر فنی از او کمک می‌خواهند، محرم چه کاری می‌تواند انجام بدهد؟ به نظر من او واقعیت‌ها را می‌خواست بگوید و نباید از نویدکیا انتقاد کرد. درست نیست درمورد محرم از واژه بازیکن‌سالاری استفاده کنیم، چون او کارهایی انجام نمی‌داد که برخلاف قوانین حرفه‌ای فوتبال باشد. محرم اسطوره سپاهان است و باید در این تیم بماند. اگر قرار است کسی از باشگاه سپاهان برود آن فرد نویدکیا نیست، بلکه دیگران باید از این باشگاه بروند.»  
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-25 10:02:17
نظر دهید

۳ نظر
-
چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۴۶
دم کیروش گرم که امثال تورو خوب شناخت
sepahan
چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۵۸
همه بازیکنا از محرم حمایت کردند چرا چرت میگی
حرف حساب
چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۰۳
یه ضرب المثل قدیمی میگه سگ زرد برادر شغاله! حالا مثلا خلعتبری بی هویت آدمه که از محرم نمکی بیشعور حمایت میکنه!! تف تو فهم و شعور جفتتون کی از این فوتبال میرید گم میشید؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر