فهرست
اتحاد ملوان و داماش برای بقای رشت در لیگ
اتحاد ملوان و داماش برای بقای رشت در لیگ

اتحاد ملوان و داماش برای بقای رشت در لیگ

آی اسپورت - گروهی از پیشکسوتان باشگاه ملوان و مسئولان ورزشی بندرانزلی با حضور در تمرینات داماش گیلان، پیام حمایت  بازیکنان و هواداران باشگاه ملوان بندرانزلی را به بازیکنان داماش گیلان رساندند.

 در این دیدار  بهمن صالح نیا عضو هیئت مدیره ملوان، نصرت ایراندوست سرمربی پیشن و رییس آکادمی باشگاه ملوان، اردشیر پورنعمت مدیرعامل سابق ملوان، محمود رمضانی رییس هیئت فوتبال بندرانزلی و جمعی دیگر از پیشکسوتان ملوان حضور داشتند.

گروه یاد شده ابتدا با حضور در دفتر الماسخاله رییس هیئت فوتبال گیلان، با وی دیدار و گفتگو کردند و سپس به صورت جمعی پس از پایان تمرینات بازیکنان داماش گیلان در رختکن این تیم حضور یافتند و با بازیکنان این تیم به گفتگو پرداختند.

 صالح نیا در جمع بازیکنان گفت: ما حامل پیام مهر و محبت و دوستی پیشکسوتان و بازیکنان ملوان و مردم بندرانزلی برای شما هستیم و مطمئن باشید که بازیکنان ملوان در مسابقه پایانی خود در شیراز از جان و دل مایه می گذارند تا دو سهمیه لیگ برتری گیلان را حفظ نمایند.

سرمربی و مدیرعامل سابق باشگاه ملوان بندرانزلی در ادامه گفت: داشتن دو تیم لیگ برتری موجب افتخار تمام استان است و ملوانی ها در شیراز شرافت فوتبال گیلان و انزلی را با تمام وجود به نمایش می گذارند.

صالح نیا در پایان گفت: ما همراه تیم در شیراز خواهیم بود تا قوت قلبی باشد برای بازیکنان ملوان و البته قلب ما در عضدی باقی خواهد ماند تا با کسب نتایج مورد دلخواه، ماندگاری هر دو سهمیه گیلان در لیگ برتر را جشن بگیریم.

     
آی اسپورت
2014-04-09 22:13:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر