فهرست
اینفوگراف: تولدِ دوباره‌یِ ال نینیو در کالدرون
اینفوگراف: تولدِ دوباره‌یِ ال نینیو در کالدرون

اینفوگراف: تولدِ دوباره‌یِ ال نینیو در کالدرون

آی‌اسپورت – فرناندو تورس که بعد از جدایی از لیورپول و پیوستن به چلسی دورانِ سختی را پشتِ سر گذاشت، این فصل برایِ اولین بار از فصلِ 2010-2009 بدین سو موفق شد در لیگ به مرزِ 10 گل برسد. آخرین باری که تورس به چنین موفقیتی رسیده بود فصلِ آخرش در لیورپول بود که 18 گل برایش به همراه داشت. در واقع 11 گلِ این فصلِ تورس در لا لیگا برایِ اتلتی بیشتر از گل‌هایِ او در مجموعِ 2 فصلِ گذشته‌اش بود (9).
دیگو سیمئونه در این فصل با قرار دادنِ تورس کنارِ آنتوان گریزمن خطِ حمله‌ای عالی ساخته است، خطِ حمله‌ای که هم به اندازه‌یِ کافی گل می‌زند و هم 90 دقیقه در دفاع به تیم کمک می‌کند. در اینفوگرافِ بالا نمره‌یِ تورس در 11 بازیِ آخرش برایِ اتلتی را می‌بینید. 7 گل و 3 پاسِ گل بهترین روندِ تورس را بعد از جدا شدن از لیورپول رقم زد. تورس حتی در ماهِ آوریل برایِ اولین بار در طولِ دورانِ فوتبالش در 5 بازیِ پیاپی گل زد.
هنوز مشخص نیست که آیا اتلتیکو مادرید و تورس برایِ قراردادی که فوتبالِ ال نینیو را در ویسنته کالدرون به پایان ببرد به توافق می‌رسند یا نه. اما پسرِ طلاییِ کولچونروس در هر صورت نقشی کلیدی در فینالِ شنبه شب بازی خواهد کرد.
 
 
     
آی اسپورت
2016-05-25 11:48:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر