فهرست
کونته: پوگبا باید همچنان برای پیشرفت تلاش کند
کونته: پوگبا باید همچنان برای پیشرفت تلاش کند

کونته: پوگبا باید همچنان برای پیشرفت تلاش کند

آی اسپورت - پوگبا از زمانی که یونایتد را به مقصد یوونتوس ترک کرد با عملکرد خوب خودش در بین بهترین بازیکنان جوان فوتبال دنیا جای گرفته است. پاری سنت ژرمن غول فرانسوی دنیای فوتبال از بزرگ ترین علاقه مندان او محسوب می شود که در تابستان سال جاری به احتمال فراوان برای خریدش اقدام خواهد کرد.

پوگبا در این فصل کمی پر نوسان ظاهر شده  و برای اولین بار منتقدانی نیز پیدا کرده کرده است. کنته در مصاحبه ی مطبوعاتی پیش از بازی با لیون تاکید کرد: " پل از زمانی که به ما ملحق شده فوق العاده کار کرده است. از نظر من او بازی به بازی از لحاظ فیزیکی، تکنیکی و تاکتیکی بهتر شده است. اما او باید همچنان به روند رو به رشدش ادامه دهد. او نباید به جایگاه فعلی اش راضی باشد."

یوونتوس پنج شنبه شب در دور برگشت مرحله ی یک چهارم پایانی یورو لیگ به مصاف لیون خواهد رفت. آن ها بازی رفت را در فرانسه با یک گل به نفع خود به پایان دادند و با خیالی آسوده در بازی برگشت به میدان خواهند رفت. با این حال کنته به شاگردانش هشدار می دهد که نباید کار را تمام شده بدانند. او پیرامون بازی با لیون گفت: " برای ما اعتبار خوبی خواهد بود که به جمع 4 تیم برتر یورو لیگ راه پیدا کنیم. هیچ تیم ایتالیایی در 7 سال گذشته موفق به انجام این مهم نشده است.

کار ما بسیار سخت خواهد بود چرا که بسیاری ما را قهرمان زود هنگام این رقابت ها می دانند. تا زمانی که تیم من قهرمان نشود تمامی این حرف ها بیهوده خواهد بود. ما تمام سعی خود را خواهیم کرد تا درهمه ی بازی های باقی مانده بهترین نتیجه ی ممکن را کسب کنیم."

     
آی اسپورت
2014-04-09 22:22:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر