فهرست
فصل خرید خارجی‌های خوب: بنجل نخرید، لطفا!
فصل خرید خارجی‌های خوب: بنجل نخرید، لطفا!

فصل خرید خارجی‌های خوب: بنجل نخرید، لطفا!

آی اسپورت - در لیست طولانی خارجی‌هایی که در این سال‌ها به ایران آمده‌اند، درصد کمی توانسته‌اند مثل چاگو، خسوس و کولیبالی موفق باشند. یکی از دلایل اصلی این موضوع، زمان خرید خارجی‌ها در نقل و انتقالات است. تیم‌های ایرانی معمولا در هفته‌های ابتدایی نقل و انتقالات فقط به فکر بازیکنان ایرانی هستند و بعد از ناامید شدن از خرید بازیکنان وطنی، در روزهای پایانی یا حتی بعد از پایان نقل و انتقالات لیست‌شان را با بازیکنان خارجی پر می‌کنند.

 روزهای پایانی نقل و انتقالات ایران، معمولا با روزهای پایانی نقل و انتقالات در سایر نقاط دنیا همراه است و بیشتر بازیکنان با کیفیت تا آن زمان تیم‌شان را انتخاب کرده‌اند. کمتر بازیکن به درد بخوری در روزهای پایانی یا حتی بعد از پایان نقل و انتقالات بدون تیم مانده که بخواهد به عنوان بازیکن آزاد به ایران سفر کند.

بهترین زمان برای خرید خارجی‌های خوب برای لیگ برتر، همین مقطع سال است. زمانی که تازه فصل به پایان رسیده و بسیاری از بازیکنان با کیفیت در سرتاسر دنیا هنوز تیم آینده‌شان را انتخاب نکرده‌اند. اگر مربیان لیگ برتری مثل ویسی پارسال از حالا در کنار ستاره‌های ایرانی، بازیکنان خارجی مورد نظرشان را هم زیر ذره بین بگیرند، مجبور نیستند با امثال ریوالدو و سان‌جان به ایران برگردند.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-05-25 13:56:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر