فهرست
برانکو: به ملی‌پوشانم سوءظن ندارم
برانکو: به ملی‌پوشانم سوءظن ندارم

برانکو: به ملی‌پوشانم سوءظن ندارم

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ امروز تیمش را در ورزشگاه شهید کاظمی تمرین داد. سرمربی پرسپولیس بعد از تمرین به میان خبرنگاران رفت و به سوالات آنان پاسخ داد. بخش‌های مهم حرف‌های او را بخوانید:

-قبل از هر چیز باید ارتحال آیت الله رفسنجانی را تسلیت بگویم. این مرد برای مردم ایران زحمات زیادی کشیده است. با اینکه ایرانی نیستم اما خودم را در این غم شریک می دانم و به مردم ایران تسلیت می گویم. من برنامه‌های تمرین فردا را با این مراسم هماهنگ می‌کنم تا از این نظر مشکلی نباشد.

-سایپا تیم قدرتمندی است و دیروز هم تساوی پرگلی داشت. آنها 2 بار عقب افتادند و به بازی برگشتند تا نشان دهند که برای همه چیز یا هیچ مسابقه می‌دهند. مربی آنها نیز قابل احترام و از دوستان قدیمی من است. مطمئنم که در نیم فصل دوم او می‌تواند تیمش را به بالای جدول برساند. درست است که مهدی ترابی در بازی با ما غایب است اما قطعا بازیکنان دیگر سایپا آگاه هستند که باید توان بیشتری بگذارند تا جای ترابی را پر کنند.

-قبلا نیز عرض کردم که زمان کمی داریم برای گرفتن بازیکن چون نمی‌شود همه چیز را یک شبه حل کرد. در نیم فصل گرفتن بازیکن سخت‌تر است و طبیعی است که تیم‌ها خیلی سخت بازیکن می‌دهند. تا جایی که بتوانیم و فرصت داشته باشیم سعی می‌کنیم تیم را تقویت کنیم.

-ربیع خواه 15 هفته بدون اشتباه بازی کرد. شاید یک اشتباه کوچک در بازی با فولاد و مقابل ناصری داشت. بازیکنی هست که به او اعتماد دارم. بازیکنی که خیلی باهوش و عاقل است و بازیکنی که روبرو او قرار می‌گیرد را خوب پوشش می‌دهد و اشتباهی از او ندیدم. سروش رفیعی، خسرو حیدری و بقیه مقابل او بودند اما ربیع خواه خیلی عالی بازی کرد.

-درباره افزایش تعداد تیم‌های جام جهانی به 48 تیم طبیعی است که فیفا دلایل خاص خودش را دارد و مربیان نیز نظر خاص خودشان را دارند. بعد از یک فصل پرفشار بخواهید جام جهانی شرکت کنید، سخت است اما به هر حال یک وفاقی ایجاد می‌شود. من موضع خاصی ندارم و فکر می‌کنم که می‌شود با اینها کنار آمد.

-بازی با پاراگ دوستانه بود و طبیعی است که ملی پوشان در وضعیت خاصی قرار داشتند و هر اتفاقی حول و حوش آنها بیفتد، تاثیر دارد. من کاملا به آنها اعتماد دارم و به صداقتشان نسبت به باشگاه و هواداران و خانواده خودشان اطمینان دارم. اصلا به شائبه کم‌کاری آن‌ها فکر نمی‌کنم.

     
آی اسپورت
2017-01-09 13:48:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر