فهرست
سوال روز: با رفتن طارمی چه سودی به پرسپولیس می‌رسد؟
سوال روز: با رفتن طارمی چه سودی به پرسپولیس می‌رسد؟

سوال روز: با رفتن طارمی چه سودی به پرسپولیس می‌رسد؟

آی اسپورت- جعفر کاشانی نکته خوبی را در مورد جدایی مهدی طارمی از این تیم و رفتنش به اروپا مطرح می‌کند. مشکلی که ریشه در اساس باشگاه و قرارداد با بازیکنان دارد. او در مورد رفتن طارمی گفت:« من می‌گویم وقتی باید تیم نباشیم و باشگاه باشیم به خاطر همین مسائل روی این موضوع تاکید می‌کنم. اگر همه شرایط درست باشد چرا باید نگران رفتن طارمی شویم؟ دیگر کسی نمی گوید چرا طارمی رفت چون می‌داند جانشینی خوب برایش وجود دارد. اگر زیر ساخت ها درست بود بازیکن جوانی مثل طارمی باید قرارداد 5 ساله با باشگاه امضا می کرد نه یکساله! چنین بازیکنی وقتی به پرسپولیس می آید ارزشش بیشتر می شود پس باید حق و حقوق باشگاه پرسپولیس در مورد این بازیکن لحاظ شود. الان من می پرسم حق و قوق پرسپولیس در مورد این بازیکن کجاست. نباید در یک باشگاه بازیکن گمنام بیاید و وقتی مشهور شد به راحتی از در باشگاه خارج شود. مگر در کشورهای دیگر چنین چیزی ممکن است.»
کاشانی در مورد این که اگر طارمی و چند بازیکن دیگر بروند چه اتفاقی برای پرسپولیس می‌افتد گفت:«مگر پارسال چه شد؟! جوانها می آیند استعداد هم دارند و دوباره تیم ساخته می شود!»
کدخبر:9403
 
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-25 18:27:34
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۵۳
چشم آقاى کاشانى در اولین فرصت درستش میکنم، فقط قبلش میشه توضیح بدید شما دقیقاً چکاره أید ؟ شما مشخص نیست که دقیقاً از چه کسى توقع دارید وظیفه تون رو بیاد انجام بده! اگر نمیتونید استعفا بدید و برید. اجازه بدید کسى که میتونه بیاد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر