فهرست
توضیح عابدینی در مورد حذف ستاره‌های لوگوی استقلال: اشتباه شد
توضیح عابدینی در مورد حذف ستاره‌های لوگوی استقلال: اشتباه شد

توضیح عابدینی در مورد حذف ستاره‌های لوگوی استقلال: اشتباه شد

آی اسپورت- انتشار عکس لوگوی استقلال بدون دو ستاره در برنامه 90 و روی سایت سازمان لیگ حاشیه‌های زیادی را بوجود آورده و باعث اعتراض شدید هواداران این تیم شده است. در این مدت همچنین بحث غیرقانونی بودن حضور این ستاره‌ها روی لوگو سروصدای زیادی به پا کرد. استفاده از لوگوی بدون ستاره توسط سازمان لیگ باعث شد تا حساسیت‌ها روی این قضیه بیشتر شود.
این در حالی است که به گفته امیرعابدینی این اتفاق کاملا تصادفی و بدون دلیل اتفاق افتاده است. امیرعابدینی در این مورد گفت:«این که روی سایت سازمان لیگ ستاره‌ها از لوگوی استقلال حذف شده دلیل قانونی ندارد. تا الان کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال نامه‌ای به ما نزده که باشگاه استقلال را از استفاده از این دو ستاره منع کند. اگر هم قرار باشد مرجعی به این قضیه ایراد بگیرد آن مرجع کنفدراسیون فوتبال آسیا است. با توجه به این که روابط عمومی سازمان لیگ و آقای بهمنی این روزها به شدت درگیری برگزاری فینال جام‌حذفی بوده و در خرمشهر حضور دارند احتمالا این اشتباه سهوی صورت گرفته و هیچ مساله خاصی پشت آن نیست.»
کدخبر:9403
  ۵  
آی اسپورت
2016-05-25 18:40:21
نظر دهید
۵ نظر
ایرانی فهیم
چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۴۴
این آقای مافیا فوتبال کلا در مورد استقلال رای ممتنه داره.لباس پرسپولیس با اون ستاره بزرگش که واسه قهرمانی رونمایی شد اونم بدون هرگونه افتخار آسیایی که کلا زیادی جو گیر شده بودند واگه میتونستند کل لباس یه ستاره بزرگ میکردند کسی اعتراض نکرد حالا این 2تا ستاره استقلال که بازحمت وتو آسیا بدست اومدرو مثل آدمایی مثل این مافیا قانونی وغیرقانونی بدونن خیلی خنده دارهوغیرقانونی مال پرت پولیسه نه افتخار آسیا استقلال
-
چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۴۳
بودن یا نبودن ستاره مهم نیست, مهم دو قهرمانی استقلاله تو اسیا
-
پنجشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۰۷
قهرمامی در جام چهارجانبه مالزی ستاره می خواد؟؟؟
ایرانی فهیم
پنجشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۳۸
به گفته عابدینی پرسپولیس چون تو جام ولایت قهرمان شده منبعد میتونه ازسیاره بجای ستاره رو لباسش استفاده کنه
فرزین
پنجشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۱۵
شما خودتون تو سایتتون بدون ستاره گذاشتین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر