فهرست
تفاوت بزرگ ذوب‌آهن و العین؛ اماراتی‌ها بهانه‌جو نبودند!
تفاوت بزرگ ذوب‌آهن و العین؛ اماراتی‌ها بهانه‌جو نبودند!

تفاوت بزرگ ذوب‌آهن و العین؛ اماراتی‌ها بهانه‌جو نبودند!

آی اسپورت- ذوب‌آهن امشب در بازی برگشت برابر العین هم موفق نبود کاری از پیش ببرد و با باخت خانگی دو گله، باز هم از این رقابت‌ها حذف شد. سرمربی العین در نشست مطبوعاتی بعد از این بازی به نکته‌ای جالب اشاره کرد که با تعمیم آن به مصاحبه‌های پی‌در‌پی سعید اذری و یحیی گل‌محمدی در روزهای گذشته، می‌توان به فرق بزرگ این دو باشگاه پی برد.

النصر درحالی امشب در این بازی مهم در اصفهان به میدان رفت که آن‌ها 3 روز قبل در دیدار نیمه نهایی جام حذفی امارات هم حاضر شده‌بودند و البته فینالیست هم شدند. نکته جالب این‌جاست که العین از فدراسیون کشور خود درخواست تعویق این بازی را هم نداشته و با همه توان در این دو بازی بسیار حساس و فشرده حاضر شده و سربلند هم از زمین خارج شده. سرمربی العین امشب در این باره گفت: «3 روز پیش فینال برگزار کردیم و ذوب آهن وقت بیشتری برای استراحت داشت. فدراسیون امارات می‌خواست بازی ما را به تعویق بیندازد اما ما با این موضوع موافقت نکردیم.»

اما با بررسی مصاحبه‌های پرتعداد مدیرعامل و سرمربی ذوب‌آهن که با فرصت 5 روزه‌ای که از امشب برای برگزاری دیدار فینال جام حذفی برابر استقلال دارند، متوجه فرق حرفه‌ای بودن اماراتی‌ها و باشگاه اصفهانی می‌شویم. یحیی گل‌محمدی بعد از این صحبت‌های العین گفت: «همه دیدند که حق تیم ذوب آهن خورده شده است و نمی‌توانستیم بنشینیم و نگاه کنیم که چه تصمیماتی گرفته می‌شود و باید اعتراض می‌کردیم و از حق باشگاه دفاع می‌کردیم.»


به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 

کد خبر: 9401
  ۷  
آی اسپورت
2016-05-25 23:06:50
نظر دهید
۷ نظر
666444
چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۲۴
یه درصد فک نکنید نویسنده این مطلب کیسه کشه ها نه بی طرفه
پرززز
پنجشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۲۷
پارسال تیمهای شرکت کننده در لیگ آسیا هر 4 روز یکبار بازی کردن و حتی ذوب اجازه ب نفت نداد ک حداقل ی روز تعویق بندازند و هیچ کدوم از 4 تیم بهانه نیاوردن ولی امسال لیگ ب دلیل بازیهای آسیایی تعطیل شد تا نمایندگان ایران استراحت کافی داشته باشند ولی باز هم بهانه میاریم و حاضر ب قول ضعفهامون نیستیم
بی لیاقت
پنجشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۰۳
بخور نوش جونت، کوره بی معرفت کرمانشاه.
این نتیجه شارلاتان بازی و راه دادن به استقلال خوزستانه!
برزو 4&9
پنجشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۱۰
یحیی اگه سرمربی بود، ذوب اهن اگه تیم بود هفته ی آخر یه تساوی جلوی اس خوزستان میگرفت تا صدهزار نفر تو ازادی قهوه ای نشن و برگردن خونشون!
-
پنجشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۴۶
تراکتور و ذوب آهن آه طرفدارهای آبی و قرمز پشت سرشونه
-
پنجشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۳۵
لنگی تو فهم و شعور داری؟
LUCI
پنجشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۱۲
آه میلیون ها هوادر پرسپولیس دنبال این تیم بود... آق یحیی خدا جای حق نشسته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر