فهرست
موافقان و مخالفان علیمنصور؛ سنبه کدام‌شان پرزورتر است؟
موافقان و مخالفان علیمنصور؛ سنبه کدام‌شان پرزورتر است؟

موافقان و مخالفان علیمنصور؛ سنبه کدام‌شان پرزورتر است؟

آی اسپورت - استقلال شرایط عجیبی دارد. آبی ها به مظلومی گفته اند تا پایان جام حذفی بماند. در صورتی که او یک فصل دیگر هم قرارداد دارد اما مطمئن است حتی با کاپ قهرمانی دیگر در برنامه های آینده تیم نیست. برای همین گلایه کرده از پیشکسوتان تیم و از شرایطی که برایش ساخته اند. از سوی دیگر اسکوچیچ از گروهی از دل استقلال وعده این را گرفته که روی نیمکت تیم آبی پوش می آید و برای همین است که در زاگرب با خوشی از رویاهای آبی اش می گوید. منصوریان هم که تقریبا نیمی از نزدیکان باشگاه در حمایت از او مصاحبه کرده اند، نشسته و انتظار قهرمانی تیم در جام حذفی و روزهای آینده اش را می کشد.
با این وجود او که حالا بیشترین اقبال بین هواداران را دارد با منتقدانی در درون تیم روبروست. اینکه منصور پورحیدری مصاحبه می کند و می گوید مشکلی با اینکه منصوریان سرمربی استقلال ندارد و مخالف این انتخاب نیست یعنی اخباری از درون تیم بیرون رفته و حالا او دارد تکذیب شان می کند. آیا قرار است مثل سال قبل، منصوریان به نیمکت استقلال نرسد؟ 
 
منبع: خبرآنلاین
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-26 10:38:02
نظر دهید
۲ نظر
-
پنجشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۲۰
انشالله تحت هر نتیجه ای مظلومی می ره و داش علی میاد
مجید
پنجشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۳۳
ای اسپورت گرامی بدنیست یک ارزیابی عملکرد هم از پورحیدری داشته باشید واینکه استقلالی که زمانی در اسیا برای خود اعتباری داشت اما حالا به لحاظ نوع فوتبالی که ارائه میدهد کسی از اسیا برای این تیم حسابی باز نمیکند واینکه همین وضعیت هم در داخل برای استقلال روی داده را تحلیل کرده و نقش مسبب حال امروزی این تیم که من تصمیمات پورحیدری میدانم را به چالش بکشید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر