فهرست
دو دلیل برای انتقال ماسکرانو از بارسا به یوونتوس
دو دلیل برای انتقال ماسکرانو از بارسا به یوونتوس

دو دلیل برای انتقال ماسکرانو از بارسا به یوونتوس

آی اسپورت - روز گذشته اعلام شد باشگاه یوونتوس با خاویر ماسکرانو، به توافق شخصی دست یافته تا در پنجره نقل و انتقالات تابستان انتقال این بازیکن 31 ساله کاتالان ها را به ایتالیا کلید بزند. اما AS گزارش داده دو دلیل اصلی که ماسکرانو را برای خروج از بارسلونا ترغیب کرده اولی مسائل فرار مالیاتی و دومی دور بودن از پست اصلی است.
در ژانویه اخیر بود که این بازیکن آرژانتینی به دلیل فرار مالیاتی 1.5 میلیون یورویی با حکم زندان مواجه شد، اما نداشتن سابقه قبلی به ماسکرانو کمک کرد تا وی محکومیت زندان خود را با جریمه مالی 21 هزار یورویی تغییر دهد. چیزی که ماسکرانو را در این موضوع ناراحت کرده رفتار متمایز بارسلونا با بازیکنانی مثل مسی و نیمار با او است. ماسکرانو انتظار داشت تا باشگاه از او در پرونده مالیاتی اش حمایت کند که ظاهر این اتفاق رخ نداده و باعث دلخوری ماسکرانو از هیئت مدیر باشگاه شده است.
مسئله دوم، پستی است که ماسکرانو در ترکیب بارسلونا سال ها به بازی گرفته شده است. او سال 2010 با نظر پپ گواردیولا، مربی وقت بارسلونا به نیوکمپ آمد اما حضور ثابت بوسکتس در پست هافبک دفاعی خیلی به ماسکرانو اجازه بازی کردن در پست تخصصی اش را نداد و حالا که باشگاه بارسلونا قصد خرید مدافعی جوان و بزرگ را دارد ماسکرانو را به فکر وا داشته تا از فرصت استفاده کرده و به فکر خروج از بارسا باشد. گفتنی است خاویر ماسکرانو تا تابستان سال 2018 با بارسلونا قرارداد دارد و این باشگاه به هیچ وجه خواهان از دست دادن او نیست.
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-05-26 11:39:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر